مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

روز نوشت : از جشنواره ها چه خبر؟
ساعت ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٦/۸/٢  

سلام

راستش اوایل امسال بود که قرار شد به عنوان دبیر اجرایی بخش وبلاگ نویسی ششمین جشنواره فرهنگی هنری ره آورد سرزمین نور  و نیز  چهارمین جشنواره سراسری نشریه نگاری بسیج با بر و بچه های دبیرخانه جشنواره همکاری کنم.

خوب با توجه به اینکه جشنواره ها در رابطه با وبلاگ نویسی بود خیلی از کارها نیاز به حضور فیزیکی نداشت و می بایست به صورت مجازی پیگیری می شد .و از آن به بعد بود که عملا بخشی از ساعات بعد از ظهر های من به این امر اختصاص پیدا کرد ولی هر چه به برگزاری جشنواره نزدیکتر می شود حجم کارها بیشتر میشه راستش فکر نمی کردم که حجم کارها اینقدر زیاد بشه .


دیروز  تا ساعت ۱.۵ صبح مشغول جمع بندی گزارشات  و داوری مرحله مقدماتی  وبلاگ های شرکت کننده در بخش نشریات الکترونیکی جشنواره نشریه نگاری بودم .الان هم ساعت ۴۵/۲۲ شبه و تازه باید لیست نهایی ،گزارشات و نتیجه مرحله مقدماتی بررسی وبلاگ های شرکت کننده در جشنواره ره آورد سرزمین نور را تا صبح آماده کنم.و برای بچه های دبیرخانه جشنواره ارسال کنم.

اما از جشنواره ها چه خبر

اختتامیه چهارمین جشنواره سراسری نشریه نگاری بسیج که قرار بود از ۴ تا ۶ آبان ماه  در استان ایلام برگزار شود منتفی و به اوایل آذر ماه موکول شد.(زمان و مکان دقیق جشنواره و نیز برگزیدگان جشنواره را به زودی اعلام می شود)

اختتامیه  ششمین جشنواره فرهنگی هنری ره آورد سرزمین نور  :

اختتامیه این جشنواره انشا الله ۱۵ آذر 1386 ،با حضور رئیس جمهور محترم جناب آقای محمود احمدی نژاد در مرکز همایش های صدا وسیما تهران برگزار خواهد شد.

نتیجه مسابقات به زودی در سایت و  وبلاگ ها جشنواره  و نیز این وبلاگ بنده منتشر می شود.

پس منتظر اعلام نتایج این دو جشنواره باشید.

مهندس مهدی حق وردی طاقانکی

کلید واژه یادداشت:ششمین جشنواره فرهنگی هنری ره آورد سرزمین نور  چهارمین جشنواره سراسری نشریه نگاری بسیج .وبلاگ . نشریات الکترونیکی  . ایلام . تهران ....


کلمات کلیدی: روز نوشت ،وبلاگ