مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

روز نوشت
ساعت ٩:٠۸ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸٦/۸/٢٤  

سلام

دو سه روزی که در دبیر خانه ستاد جشنواره ره آورد سرزمین نور مستقر شدم.

پیگیری اموری چون تهیه کردن متن بیانیه اختتامیه ، هماهنگی برای حضور وبرگزاری جلسات داوری و تماس با افرادی که اطلاعات کامل خود را نفرستاده اند و تماس با وبلاگ نویسان رزمنده و جانباز و....

راستش قبل از ماه مبارک رمضان بود که که تلفنی با دوستان موسسه موعود تماس گرفتم و در رابطه با جمع آوری مطالب مربوط به مهدویت و بازی های رایانه ای رایزنی کردم و قرار شد در اولین فرصت آماده شود و بالاخره دیروز ظهر فرصتی شد تا به همراه اخوی خدمت آقای شفیعی سروستانی مسئول موسسه موعود برسیم .وحدودا از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در خدمت ایشان بودیم.

با موسسه بیشتر آشنا شدیم و آخرین کارهای موسسه را دیدیم که هالیود و فرجام جهان بود که این کتاب قرار است به همراه سی دی آن که شامل پخش فیلم های ذکر شده در کتاب به همراه توضیحات نویسنده کتاب است.

متن مطالب خود را نیز که در قالب کتابی که با فونت لوتوس ۱۲ حدود ۱۷۰ صفحه به همراه تصاویر مرتبط با آن را که آماده شده بود را تحویل آقای شفیعی دادم تا برای چاپ بررسی شود .

البته فرصتی شد که فیلم های مرتبط با بازی ها را که مدتی است اقدام به جمع کردن آن نموده ام را نیز به ایشان نشان دهم.که خیلی از مطالب را هنوز در وبلاگ منتشر نکرده ام چرا که متاسفانه بعد از انتشار آن بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها بدون در نظر گرفتن زحمات نویسنده آن را بدون ذکر منبع منتشر می کنند.

قرار شد که پس از بررسی مطالب کتاب انشاا... کتاب با سی دی عرضه شود.

البته قرار شد که بررسی شود اگر امکان فراهم شد در نشست ۲۴ سلسله نشست های مهدوی که توسط موسسه در  سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می شود نیز ارائه شود.

راستی سه شنبه نیز فرصتی پیش امد تا با آقای مرادی از فصلنامه عملیات روانی گفتگویی داشته باشیم. راستی آخرین مطلبم تحت عنوان عملیات روانی و بازی های رایانه ای در شماره ۱۶ این فصلنامه چاپ شده که بعدا این مطلب را نیز روی وبلاگ خواهم گذاشت.

فعلا خداحافظ


کلمات کلیدی: روز نوشت