مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

صهیونیست‌ها برای راه اندازی مرکز تولید بازی‌های رایانه‌ای تلاش می‌کنند
ساعت ۱٢:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٦/۱٠/٩  

صهیونیست‌ها برای راه اندازی مرکز تولید بازی‌های رایانه‌ای تلاش می‌کنند

مقام‌های رژیم صهیونیستی تلاش دارند با سرمایه‌گذاری کلان روی صنعت بازی‌های رایانه‌ای ، نمونه‌ای از هالیوود آمریکایی را در عرصه بازی‌های رایانه‌ای ایجاد کنند.

 


به گزارش ایرنا از پایگاه سینمای ایران، مسوولان بخش فرهنگی رژیم صهیونیستی در مذاکرات اخیر با مقامات هالیوود ضمن ابراز نارضایتی از طولانی شدن روند اعتصاب کارگردان‌ها و بازیگران هالیوود، تاکید کردند که به دنبال ایجاد پایگاهی مستقل برای متمرکز کردن صنعت تولید بازی‌های رایانه هستند.

بخش عظیمی از طراحی و تولید بازی‌های پرفروش رایانه‌ای دنیا دراستودیوهای بزرگ و مطرح هالیوود که صهونیست‌ها سهامداران اصلی آن به شمار می‌روند، انجام می‌شود.

برنامه ریزان و مشاوران فرهنگی رژیم صهیونیستی براین باورند که با ایجاد یک پایگاه کاملا مستقل و مجهز برای تهیه و تولید بازی‌های رایانه‌ای می‌توانند علاوه بر برخورداری از قدرت بیشتر برای سرمایه‌گذاری و نفوذ کامل بر بازار جهانی این عرصه، کنترل افکار مخاطبان گسترده بازی‌های رایانه‌ای را در سراسر دنیا به دست گیرند.

صهیونیست‌ها با سرمایه‌گذاری عظیم، تلاش گسترده‌ای برانحراف افکار عمومی در حوزه فرهنگی در دستور کار خود قرار دادند و تسلط برافکار عمومی را به عنوان یک رویا دنبال می‌کند.

منبع خبر:تهران،خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۶/۱۰/۰۹‬

لینک خبر :

http://www2.irna.ir/fa/news/view/menu-279/8610097446110458.htm

کلید واژه :خبر . بازی رایانه ای . بازی کامپیوتری . اسرائیل . رژیم صهیونیستی . برنامه ریزان و مشاوران فرهنگی رژیم صهیونیستی . کنترل افکار مخاطبان گسترده بازی‌های رایانه‌ای