مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

20:30 جذاب و جنجالی حتی برای صهیونیستها
ساعت ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳۸٧/۳/۱۸  

موسس  memriیک موسسه ضد اسلامی و طرفدار صهیونیست ها است . با خوندن مطلب  MEMRI، ماشین تبلیغاتی اسرائیل  کنجکاو شدم تا به این سایت سری بزنم و ببینم حرف حسابش چی ؟


تو این سایت عمدتا  هر مطلبی مثل مقاله ، کاریکاتور ، فیلم ، کارتون و... که عمدتا ضد صهیونیستی هستند از زبان ها مختلف مثل فارسی و عربی و ... به زبانهای دیگر ترجمه و ارائه می شه

در بخش ایران تقریبا هر چیزی می تونی ببینی از صحبتها و بیانات مسئولین کشوری چون مقام معظم رهبری ، ریاست جمهور آقای احمدی نژاد ،مسئولین نظامی ایران  گرفته تا صحبتهای افراد دیگر چون  صحبتهای آیت الله جنتی  ،آیت الله ری شهری ،  نادر طالب زاده ، مهدی کلهر و... ، کاریکاتور های روزنامه کیهان ویا برنامه های تلویزیونی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران مثل فیلم و سریال ،کارتون و حتی برنامه های تولیدی شبکه های استانی ، اما شاید عکس العمل این سایت در برابر سخنان مسئولین کشوری که به کررات درباره این موضوع صحبت می کنند خیلی دور از ذهن نباشد.

اما در عین حال به برخی مواردی نیز بر می خوریم که جالب توجه است

یکی از این موارد که در بخش فایلهای ویدیویی قرار گرفته یکی از قسمت های اخبار 20:30 است که به انعکاس و بررسی برنامه آموزشی تلویزیونی که از یک شبکه عربستانی  درباره آموزش صحیح کتک زدن زن توسط شوهر و بررسی و تحلیل این خبر بود.

برای دیدن این فیلم باید به این لینک مراجعه کنید.

http://www.memritv.org/clip/en/0/0/0/0/0/0/1597.htm

 

البته اگه اینترنت پر سرعت ندارید فایل صوتی اون را می تونید از لینک پایین دانلود کنید حجمش هم فقط ۲۹۵ کیلو بایت بیشتر نیست. 

روی لینک پایین کلیک راست کرده و گزینه save target as را انتخاب کنید.

http://haghverdi.mahdi.googlepages.com/2030.mp3