مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

روز نوشت : تشکر و...
ساعت ٦:٠٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸۳/٢/٢  

سلام

انشا الله در ادامه مقاله سربازان مسیح که به صورت کلی به نقد بازیهای رایانه پرداخته شد در یاداشتهایی که آینده می نویسم به صورت دقیق تری به این موضوع می پردازم و این امر بصورت عالی محقق نخواهد شد مگر با همیاری و همکاری شما دوستان عزیز ،پس هر کدام از دوستان که در این زمینه اطلاعات خاصی دارند ممنون می شوم که آن را برایم ارسال کنند و یا در این زمینه هرگونه که می توانند مرا یاری کنند . در اینجا لازم است که از سایت بازتاب ،سایت موعود و سایت باشگاه که این مطلب را چاپ کرده و به این مقاله لینک دادند تشکر کنم .


همچنین از دوستان وبلاگ نویس عزیزم

آقا مجید ،منیب ،محب فاطمه ،روح سر گردان ،آقا حامد از وبلاگ آرمانشهر آقا علی از وبلاگ تازه تاسیس و بسیار خوب اسلام وغرب و آقا علی انصاری از وبلاگ جالب و دیدنی مو شکی نظامی که مرا مورد لطف قرار دادند بسیار ممنونم.

دوست عزیزم… که نام ،آدرس و ایمیل خود را نگذاشتی با نظر شما موافقم خیلی بهتر است که بر و بچه های وبلاگ نویس ولایی با هر تخصصی یکجا جمع شوند راستش دارم این ایده را از طریق یکی از سازمانهای ولایی پیگیری می کنم امیدوارم که نتیجه بده

آقا علی از وبلاگ اسلام و غرب حرف شما در مورد اینکه در تقسیم بندی ها باید در مورد فیلم ها ذکر شود کاملا درست است هر چند که این دو موضوع بصورت عجیبی با هم گره خورده اند ولی هم اکنون سود شرکتهای تولید کننده بازیها رایانه ای از شرکت فیلم سازی هالیود پیش افتاده اند. به این موضوع در مقاله بعدی که بصورت کاملتری به بازی ماتریکس پرداخته می شود اشاره خواهم کرد.

آقای علی انصاری از وبلاگ موشکی نظامی به موضوع اشاره شده شما نیز در مقاله بعدی اشاره خواهم کرد از تذکرتان ممنون ،در مورد اینکه فرموید بازی در مورد 8 سال دفاع مقدس ساخته شده ولی هنوز به بازار عرضه نشده ،اگر اطلاعات جدیدی در این زمینه همچون نام بازی شرکت تولید کننده و … بدست آوردید ممنون می شوم به من اطلاع دهید البته امیدوارم همچون بازی که با نام حماسه خرمشهر چند سال پیش ارائه شد و فاقد توانایی ارائه و انتقال عقاید و ایدهها وحتی جذابیت بصری بود نباشد.البته در یک خبر در مورد اینکه یک بازی توسط حزب الله لبنان ساخته شده مطلع شدم ولی اطلاعات دیگری همچون نام آن و…در این زمینه پیدا نکردم بسیار خوشحال می شوم در این زمینه هم مرا کمک کنی .

یا علی


کلمات کلیدی: روز نوشت