مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

بازی آمریکایی: جنگ با اسلام
ساعت ۸:٥٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٧/٧/۱٦  

ایران اکونومیست:گروه اخبار روز: سازمان بازی های اینترنتی آمریکا با ساخت یک بازی ویدئویی به نام پاکسازی نژادی مسلمانان، جنگ با اسلام را علنی کرد.


به گزارش شبکه خبر و به نوشته سایت میدل ایست آنلاین، کاربر در این بازی ضد اسلامی ابتدا به کشتن مسلمانان می پردازد، سپس اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده را می کشد و سپس ( العیاذبالله) حضرت محمد (ص) و در مرحله آخر نیز ( نعوذبالله) الله جل جلاله را از پیش رو بر می دارد.


در منوی آغازین این بازی ویدئویی - کامپیوتری ابتدا از مخاطبان خواسته می شود که به دانلود کردن این بازی بپردازند و در نقش یک سرباز آمریکایی، همه نژاد و مذاهب اسلامی را از بین ببرند.

میدل ایست آنلاین افزود: نام دیگر این بازی رایانه ای " نسل کشی مدرن مذهبی " نام دارد و انتظار می رود این بازی رایانه ای که به صورت کاملا مغرضانه و به قصد ایجاد جنگ ادیان طراحی شده است آرام آرام دامنه اعتراضات مسلمانان جهان را باعث شود.


سایت میدل ایست آنلاین نوشت : عنایت بونگلاوالا ، سخنگوی شورای مسلمانان بریتانیا با ابراز انزجاز از عملکرد دست اندرکاران این بازی ویدئویی از مخاطبان خواست هرگز این بازی را نخرند زیرا این بازی توهین به احساسات جامعه میلیاردی مسلمانان در اقصی نقاط جهان است
.

 

لینک خبر: http://iraneconomist.com/content/view/26378/71

 


کلمات کلیدی: اسلام