مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

هک شدن 450 سایت اسراییلی توسط گروه ایرانی
ساعت ۸:٥٧ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٧/٧/۱٦  

یک گروه اینترنتی ایرانی به نام "جهادگران مجازی" اعلام کرد که در مجموعه عملیاتهای اخیر خود 450 سایت اینترنتی رژیم صهیونیستی را هک کرده است و اکنون به دهها سرور این رژیم دسترسی دارد.


به گزارش«جهان» یک عضو گروه جهادگران مجازی در گفتگو با فارس با اعلام این خبر گفت: عملیات هک سایت‌های صهیونیستی را از ابتدای تیرماه جاری شروع کردیم و قرار بر این بود تا پایان ماه تعداد این سایت‌ها را به 40 برسانیم اما امروز اعلام می کنیم علاوه بر هک شدن 450 سایت صهیونیستی، به چندین سرور متعلق به رژیم اشغالگر قدس دسترسی پیدا کرده‌ایم.

 وی با بیان اینکه جهاد ما، جهاد تدافعی است، افزود: به همین خاطر فعلا فقط به این سرورها دسترسی داریم اما در موقع مقتضی و در صورت کوچکترین حماقت اسراییل در تهدید نظامی یا سیاسی، همه سایت‌های زیرمجموعه این سرورها را که بیش از صدها سایت هستند، هک خواهیم کرد.

این عضو جهادگران مجازی با اشاره به اینکه اکنون ما به تمامی سایت‌های وزارتخانه‌های رژیم صهیونیستی نیز دسترسی کامل داریم، تاکید کرد: اکثر سایت‌های در دسترس را پایگاه های دانشگاهی و سایت های متعلق به وزارتخانه های رژیم صهیونیستی و سایت های نظامی تشکیل می دهند که با هک شدن آنها ضربه سختی بر پیکره سیستم‌های اینترنتی اسرائیل وارد خواهد شد. گروه جهاد مجازی که پیش از این عملیات های خود را به روح شهید «عماد مغنیه» تقدیم می‌کرد، اعلام کرده است که این عملیات ها را تا محو کامل این "غده‌های سرطانی" ادامه خواهد داد.

 

لینک خبر: http://www.jahanews.com/fa/pages/?cid=32192