مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

دیدار مدیران ارشد گروه امنیتی آشیانه با حضرت آیة الله العظمی مکارم شیرازی
ساعت ٩:٤۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٧/٧/۱٦  

حضرت آیت الله مکارم شیرازی

گروه امنیتی آشیانه، که در پاسخ به  عملیات توهین آمیزی که هکرهای اجیر شده وهابی انجام داده بودند ,  بیش از 300 سایت وهابی که اکثرا سایت های مهم دولتی و سایت های دانشگاه ها و شرکت های وهابیون بودند را هک کرده بودند  صبح امروز با آ یة الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کردند


مدیر این گروه ضمن ارائه گزارش  کار این گروه اعلام داشت:  در پاسخ به هک سایت های شیعه که از جمله این سایت‌ها می‌توان به سایت‌های حضرات آیات مکارم شیرازی، سیستانی، تبریزی، سبحانی و سایت‌های تخصصی دیگری همچون الشیعه، سایت تخصصی قرآن و نهج‌البلاغه اشاره کرد. با گذشت کمتر از 72 ساعت از این عملیات هک ، پاسخی کوبنده به وهابیون داده شد  و وب سایت و کل سرور اینترنتی مجموعه سایت های تبلیغی شیخ عبدالعزیز بن باز ، مختار الاسلامی ،‏ شیخ ناصر بین محمد الاحمد ،شیخ عبد الکریم الاخضیر وچندین حوزه و دانشگاه وهابی ، و ده ها وب سایت شخصی وهابیون هک شد.

 

ایشان گفت : در اکثر این سایت ها توانایی تغییر صفحه اصلی و ... را داشتیم ولی بخاطر تربیت شیعی خودمان،اینکار را نکردیم چون نمی خواستیم به سایت های این گروه که جزیی از مسلمانان هستند خسارت وارد کنیم .

مدیر تیم امنیتی آشیانه در ادامه بیان داشت : علیرغم اینکه هکرهای وهابی با استفاده از اشعار و ادبیات و تصاویر موهن،و الفاظی رکیک ، به توهین و هتک حرمت مراجع پرداخته و با انتشار اشعاری، به تشیع و شیعیان توهین کرده‌اند؛

در اقدام ما تنها بعد از هک ، چهره تمامی این سایت ها به صفحه ای با درج نام هکرهای شیعه و آیه مبارکه "فمن اعتدى علیکم فاعتدوا علیه بمثل ما اعتدى‏ علیکم ؛ پس هر کس بر شما تعدى کرد مانند همان تعدى، بر او تعدّى کن" ؛ و عبارت دعای " اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد " تغییر پیدا کرد.

 

در این دیدار بعد از ارائه گزارش، حضرت آیة الله العظمی مکارم شیرازی ضمن  قدردانی و تشکر از تلاش مخلصانه این گروه و اظهار خرسندی از توانمندی علمی جوانان برومند ایران اسلامی  و آمادگی آنان در برخورد با این گونه شیطنت ها ئی که  ممکن است هر لحظه از طرف گروه های وهابی یا صهیونیستها و دیگر مخالفان اسلام واقعی صورت پذیرد  ، اعلام داشتند که با توجه به جو حاکم بر دنیای امروز و وجود دشمنان مسلم که قصد نابودی اصل اسلام را دارند به مصلحت اسلام و مسلمین نیست اینگونه با یکدیگر برخورد داشته باشند که ثمری جز خشنودی دشمنان اسلام را در پی ندارد

خوب است عزیزان به همین مقدار که هشدار و تذکری برای بعض افراد نادان و جاهل می باشد اکتفا کنند. و از اقدامات شدید تر همانگونه که تاکنون پرهیز کرده اند بپرهیزند .

 

ایشان اظهار امیدواری کردند که بزرگان از علمای اهل سنت در هدایت اینگونه افراد به ایجاد وحدت و یکپارچگی در امت اسلامی کوتاهی نکنند تا دیگر شاهد اینگونه حرکات بچه گانه و به دور از هر گونه منطق صحیح از جانب آنان نباشیم .

 

 در پایان این دیدار معظم له یک جلد کلام الله مجید به میهمانان هدیه داده و برای موفقیت ایشان و تمامی جوانان ایران اسلامی در خدمت به مکتب اهل بیت علیهم السلام دعا کردند . 

منبع:پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی

لینک خبر: http://www.makaremshirazi.org/persian/news/?nid=458

 

لینک های مرتبط با این خبر:

شیعه نیوز:دیدارمجاهدان مجازی با آیت الله مکارم شیرازی

لینک مطلب : http://www.shia-news.com/ShowNews.asp?Code=87071107

 

جام جم آن لاین : آیت الله مکارم شیرازی:هک سایت‌های‌شیعی‌‌به‌نفع تشیع است

http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100949509318

 


کلمات کلیدی: هک ،اینترنت ،جهاد مجازی