مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

مهیا شدن دشمن برای مقابله با جهاد مجازی
ساعت ۳:۳٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳۸٧/۸/٢٧  

باید قبول کنیم که هنوز تمام توانمان را برای استفاده از فضای مجازی در راستای دفاع از ارزشهای اسلام چه در ایران و چه در سایر کشورهای اسلامی مهیا نکرده ایم ولی وقتی می توانیم به تاثیر گذاری این اقدامات پی ببریم که همین اقدامات کم و بدون سازماندهی متمرکز و منسجم دشمن را به وحشت انداخته است .خبر زیر موید این حرف است.

--------

بخش جنگ اینترنتی با مقاومت اسلامی در شاباک راه‌اندازی شد

خبرگزاری فارس: دستگاه امنیت داخلی رژیم صهیونیستی "شاباک" واحد ویژه‌ای را موسوم به مبارزه با تروریسم اینترنتی برای مقابله با خطر ایران و حزب‌الله لبنان در شبکه اینترنت تشکیل داد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در غزه، روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارنوت" در ضمیمه خود با مطلبی تحت عنوان "تروریسم دات‌کام" نوشت: دستگاه امنیت داخلی "شاباک" واحد ویژه‌ای را برای مبارزه با تروریسم در شبکه اینترنت تشکیل داده‌است.
به نوشته این روزنامه، شاباک این واحد را "رام" نامگذاری کرده است که تشکیل آن برای محافظت از کاربران صهیونیستی رایانه‌ صورت گرفته است.
یدیعوت‌آحارنوت افزود: در پس این تروریسم ایران و حزب‌الله لبنان قرار دارد به‌گونه‌ای که اسلامگرایان بیش از هر زمان دیگری به ضربه‌زدن به مراکز حیاتی در اسرائیل به یاری فناوری بالایی که در اختیار دارند، نزدیک هستند.

منبع خبرگزاری فارس - 26/08/87 - شماره:8708261073

لینک خبر:  http://www.farsnews.net/printable.php?nn=8708261073

 

کلید واژه : جهاد مجازی ، اینترنت ، فضای مجازی ،جهاد مجازی ، حزب الله لبنان ، ایران ، شاباک ، اسراییل ، فضای مجازی ،