مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

دفاع "بارد سمسم" از دین اسلامی!
ساعت ۳:۳٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٧/۱٠/۱۱  

 

در یک اقدام عجیب صورت گرفت؛ دفاع "بارد سمسم" از دین اسلامی!

 

 

شبکه خبری فاکس نیوز که به داشتن سیاست‌های راستگرایانه افراطی شهرت دارد اخیرا طی اقدامی تعجب برانگیز یک برنامه کومدی پخش کرد و طی آن از دین مبین اسلام دفاع کرد.


به گزارش شیعه آنلاین، در این برنامه کومدی که شخصیت اصلی آن را عروسک معروف "بارد سمسم" بازی می‌کرد، پسر بچه مسلمان به نام "بشیر" وجود دارد که به همراه خانواده خود برای زندگی به محله‌ای می‌آید که "بارد سمسم" نیز در آنجا زندگی می‌کرد.

 

 

"بارد سمسم" هر بار می‌بیند که بچه‌های مختلف از دوستش "بشیر" انتقاد می‌کنند و او را یک مسلمان تروریست می خوانند، ناراحت می‌شود و از وی دفاع می‌کند.

 

 

گفتنی است شورای دوستی مسلمانان با آمریکا نیز با صدور بیانیه‌ای رسمی از پخش چنین برنامه‌ای که از مسلمانان دفاع می‌کند نیز رسما سپاسگذاری کرد.

 

در همین راستا "نهاد عوض"‌مدیر اجرایی شورای دوستی مسلمانان با آمریکا طی اظهاراتی گفت: به راستی که فیلم‌های کومدی یکی از بهترین راه‌ها و وسائل برخورد با اندیشه های نژادپرستی و افراطی است و با کمک آن می توان به مردم آموخت که چگونه با دیگر فرهنگ‌ها کنار بیایند و ارتباط برقرار کنند.

 

در پایان گفتنی است بارد سمسم یکی از محبوب ترین چهره ها و شخصیت های کارتونی نزد کودکان آمریکایی به شمار می رود از همین رو او می تواند تأثیر خوبی بر افکار و اندیشه های آنان داشته باشد.

 

منبع : شیعه آن لاین

پیوند مطلب: http://www.shia-online.ir/article.asp?id=3780 

 


کلمات کلیدی: اسلام ،آمریکا ،فیش برداری