مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

طراحی بازی رایانه ای انتفاضه مجازی
ساعت ٩:٥٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳۸٧/۱٠/۱٤  

 

 

طراحی بازی رایانه ای انتفاضه مجازی 

شما هم برای پرتاب سنگ و شرکت در انتفاضه مجازی به این آدرس مراجعه کنید.

 

http://whats-happening.net/fa/main/index.htm


قائم مقام سازمان ملی جوانان اصفهان از طراحی بازی رایانه ای با عنوان انتفاضه مجازی خبر داد.

مهدی کلانتری در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: در این طرح، بازدیدکنندگان پس از ورود به سایت به صورت مجازی به سمت رژیم صهیونیستی سنگ پرتاب می کنند.

وی افزود: این اقدام در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه مومنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع از زنان، کودکان و مردم بی دفاع غزه اند، انجام شده است.

 

قائم مقام سازمان ملی جوانان اصفهان با بیان این که برای طراحی این بازی یک تیم پنج نفره از سازمان های مردم نهاد سازمان ملی جوانان اصفهان، 5 شبانه روز کار کرده اند افزود: طراحی این بازی دوشنبه هفته گذشته 9 دی انجام و صفحه اصلی از بامداد دیروز 13 دی فعال شده است.


کلانتری هزینه طراحی این بازی رایانه ای را 60 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: از صبح دیروز تاکنون 27 هزار و 133 سنگ پرتاب شده است.

وی با اشاره به این که بیشترین بازدیدکنندگان از این بازی به ترتیب مربوط به آمریکا، ایران، اتحادیه اروپا و اسرائیل است گفت: پس از 12 ساعت از فعال شدن صفحه اصلی این بازی، یکی از خبرگزاری های رسمی اسرائیل طراحی این بازی را خبر سوم خود قرار و تبلیغات منفی درباره آن انجام داده است.

قائم مقام سازمان ملی جوانان اصفهان افزود: علاقه مندان می توانند برای ورود به این بازی و پرتاب سنگ به جنایت کاران اسرائیلی به نشانی www.ghaze.ir و اتباع خارج از کشور به نشانی www.whats-happning.net مراجعه کنند.

کلانتری با بیان این که تاکنون 500 پیامک نیز به این نشانی ارسال شده است گفت: هموطنان می توانند پیامک های خود را به مردم بی دفاع غزه به شماره 30008149 برای درج در سایت ارسال کنند.

 

منبع : واحد مرکزی خبر  -  14/10/1387  

لینک خبر:  http://www.iribnews.ir/NewsRoom.aspx?ID=24100610

 

 

 


کلمات کلیدی: فلسطین ،بازی رایانه ای