مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

نگرانی شدید تل‌آویو از حملات الکترونیکی
ساعت ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٧/۱۱/٢٢  

نگرانی شدید تل‌آویو از حملات الکترونیکی

 

 

  یک روزنامه صهیونیستی در پی گسترش موج جنگ الکترونیکی که در پاسخ به جنایات این رژیم در فلسطین و لبنان روی می‌دهد، از این پدیده به شدت ابراز نگرانی کرد. 


خبرگزاری فارس - یک روزنامه صهیونیستی در پی گسترش موج جنگ الکترونیکی که در پاسخ به جنایات این رژیم در فلسطین و لبنان روی می‌دهد، از این پدیده به شدت ابراز نگرانی کرد.

مقامات رژیم صهیونیستی به‌تازگی اعلام کرده‌اند که سازمان جاسوسی داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) به همراهی پلیس رژیم صهیونیستی کمیته ویژه‌ای به نام "رام" برای مقابله با حملات الکترونیک تشکیل داده‌اند.

 

این کمیته در نخستین بررسی‌های خود به این نتیجه رسید که از هر 85 هزار پیام الکترونیکی که روزانه ارسال می‌شود بیش از 19 هزار پیام، آلوده است.

مقر این مرکز در مزرعه خاصی با مراقبت‌های فیزیکی و الکترونیک شدید امنیتی قرار دارد. 

یدیعوت‌آحارونوت به نقل از سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد تنها در سال گذشته و بعد از عملیات "باران تابستان" [که توسط نظامیان صهیونیست علیه مردم غزه انجام شد] به یکباره بیش از 750 وبگاه مهم صهیونیستی هک شد که مهم‌ترین آنها وبگاه یک بانک اسرائیلی، وبگاه حزب حاکم (کادیما) و وبگاه بیمارستان "رمبام" بود.

یکی از مهم‌ترین مهاجمان به وبگاه‌های صهیونیستی، جوانی مراکشی به نام "یونس زولی" (24 ساله) است که به گروه "007" وابسته است.

 

به نوشته این روزنامه رولی در لندن ساکن است و فعالیت‌هایش را از آنجا ادامه می‌دهد.

در حالی که نحوه عملکرد هکر‌های وبگاه‌های صهیونیستی نشان می‌دهد این عملیات در همدردی با مردم فلسطین انجام می‌شود، روزنامه صهیونیستی هدف این اقدامات را ساخت پایگاه‌های محرمانه برای تماس‌های عملیاتی، ارائه خدمات رسانه‌ای و مال‌اندوزی به نفع گروه‌های تروریستی دانست.

 

در یکی از این عملیات جهادگران با هک یکی از وبگاه‌های حزب لیکود در صفحه آن نوشته بودند: شما فلسطینی‌ها را می‌کشید و ما وبگاه‌های شما را از بین می‌بریم.

 

گروه‌های موسوم به جهادگران الکترونیک از سال 2004 میلادی فعالیت‌های بی‌وقفه خود را علیه پایگاه‌های مرکزی رژیم صهیونیستی آغاز کرده‌اند، یدیعوت‌آحارونوت می‌نویسد که نگرانی اسرائیل از این است که این گروه‌ها در ضربه‌زدن به عصب مرکزی شبکه اینترنتی اسرائیل موفق شوند.

 

  http://www.medianews.ir/fa/2008/12/01/israel.html

دوشنبه، 11 آذرماه 1387 

 

به گزارش فارس، روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت"در ویژه‌نامه هفتگی خود با اشاره به جنگ الکترونیکی که در پاسخ به جنایات این رژیم در فلسطین و لبنان روی می‌دهد، اعلام کرد که یک کمیته ویژه برای محافظت از پایگاه‌های اینترنتی مؤسسات دولتی و سایر پایگاه‌های صهیونیست تشکیل شده است.