مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

شیطان پرستی ، جادوگری در بازی های رایانه ای
ساعت ٧:۱٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳۸۸/۱۱/۳٠  

 

 

یکی از موضوعات اصلی که در این وبلاگ پیگیری می کنم ، موضوع بازی های رایانه ای و ویدیویی است.

از یک سو اخبار مربوط به این رسانه و از سوی دیگر مقالات و تحلیل و برداشت های خودم را که در سایت ها و نشریات دیگر منشر می گردد  را در وبلاگ قرار می دهم.

تعدادی از دوستان که به این وبلاگ لطف داشته و به آن سر می زنند به خاطر پیگیری این موضوع می باشد.

 

چندین سال است که خودم گیمر هستم و تحلیل خود را از بازی ها در محور های مختلف منتشر می کنم و این روند آنقدر جدی شده که به جمع آوری دمو و فیلم های بازی رایانه می پردازم و به عنوان یک بحث جدید و نو در همایش ها ، نشست ها به همراه پخش فیلم  ارائه می کنم. مثل  ناتو فرهنگی و بازی های رایانه ای  ، مهدویت و بازی های رایانه ای ، سیاست و بازی رایانه ای و...

 

اما موضوعی که مدتی است روی آن تحقیق می کنم و البته به علت نبود منابع بسیار کند پیش می رود.

تحقیق پیرامون :

 

متافیزیک غربی  ، ترویج فرقه های نو ظهور غربی ، موضوع جادوگری و نیز شیطان پرستی

در بازی های رایانه ای و ویدیویی

 


البته برای هر کدام از این موارد مصادیقی هر چند محدود یافته ام  هر چند که تهیه این بازی ها، پیگیری داستان بازی و انجام آن با وقت محدوی که دارم و همچنین سیستم رایانه ام که دیگر حتی ارتقا آن ارزشی ندارد باعث شده که روند تحقیقات بسیار کند پیش برود.

نظر به اینکه بخشی از مخاطبان وبلاگ را علاقه مندان و گیمر بازی های رایانه ای و ویدیویی هستند، از تمامی دوستانی که در این زمینه اطلاعات یا نظری دارند در خواست دارم که مرا در این زمینه یاری کنند.

 

منتظر نظرات شما عزیران هستم.  

کلید واژه : جنگ نرم و نقد و بررسی بازی های رایانه ای ، شیطان پرستی و بازی های ویدیویی ، سحر و جادو در بازی های رایانه ای ، خرافات و بازی رایانه ای ، تحلیل بازی های رایانه ای ، متافیزیک غربی  ، ترویج فرقه های نو ظهور غربی ، موضوع جادوگری و نیز شیطان پرستیدر بازی های رایانه ای و ویدیویی، بازی رایانه ای و جنگ نرم ،