مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

کارشناسان آمریکایی چهره خونخوار صهیونیست‌ها در اینترنت را ترمیم می‌کنند.
ساعت ٢:۱٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸۸/۱/٢٠  

کارشناسان آمریکایی چهره خونخوار صهیونیست‌ها در اینترنت را ترمیم می‌کنند.

 

روزنامه عبری زبان "یدیعوت‌آحارونوت " نوشت که وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی، تصمیم دارد چهره این رژیم در اینترنت را که به دلیل جنگ غزه وحشیانه نمود یافته است، ترمیم کند.


به گزارش فارس، به نوشته این روزنامه، این تصمیم وزارت امور خارجه پس از آن گرفته شد که مشخص شد با جست‌وجوی واژه «اسرائیل» در سایت گوگل، تصاویری از جنایات خونین این رژیم در بمباران غزه ظاهر می‌شود که رژیم صهیونیستی مدعی است فلسطینی‌ها این تصاویر را در شبکه‌های اینترنتی پخش کرده‌اند.

بنا بر این گزارش، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی تصمیم دارد کارشناسانی برای ترمیم چهره این رژیم و ارائه تصاویری زیبا و مثبت از آن در شبکه جهانی اینترنت استخدام کند.

یدیعوت‌آحارونوت در ادامه نوشت: زمانی که در سایت گوگل، واژه اسرائیل را جست‌وجو می‌کنیم یا تصاویر جنایت‌های وحشیانه در غزه و یا نیروگاه هسته‌ای دیمونا مواجه می‌شویم که این مسأله سبب می‌شود که گردشگران خارجی، هرگز اسرائیل را به عنوان مکان گردشی انتخاب نکنند.

در همین راستا، کنسولگری رژیم صهیونیستی در نیویورک، هفت نفر از کارشناسان برجسته رسانه‌ای در آمریکا را به سرزمین‌های اشغالی فرا خواهد خواند تا تصاویر ویدئویی و عکس‌های زیبا از سرزمین‌های اشغالی برای جذب گردشگران و استفاده از آن در سایت‌های اینترنتی تهیه کنند.

 

منبع : خبرگزاری فارس ، 87/12/17 - 17:42 ، شماره:8712171062

 

لینک: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8712171062

 

کلید واژه: رژیم صهیونیستی ، اینترنت ، آمریکا ، کارشناسان رسانه ای ،