مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

اذعان صهیونیست‌ها به شکست در مبارزه وبلاگی علیه ایران
ساعت ٤:٤٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳۸۸/٧/٢٦  

در همایش وبلاگ‌نویسان یهودی مطرح شد؛

اذعان صهیونیست‌ها به شکست در مبارزه وبلاگی علیه ایران

دومین نشست موسوم به همایش بین‌المللی وبلاگ‌نویسان یهودی با حضور 300 وبلاگ‌نویس از سراسر جهان در سرزمین‌های اشغالی برگزار شد و حاضران در این نشست تأکید کردند که تاکنون در مبارزه وبلاگی علیه ایران شکست خورده‌ایم.


به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس رجانیوز به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست نوشت؛ این همایش به‌منظور هماهنگی و یکپارچه کردن سرشاخه‌های وبلاگ‌نویسان در خدمت اهداف صهیونیست، افزایش تأثیر این نوع نگاه در جهان و مقابله با ایران تشکیل شد.

همایش مزبور با عنوان "یکپارچه‌سازی تشکل یهودیان از طریق رسانه‌های گروهی " آغاز به کار کرده و برای ارتقاء سطح کاربران و وبلاگ نویسان یهودی و افزایش کارایی آنها کارگاه‌های آموزشی دارد.

در این همایش تصریح شد که باید پیروزی اسرائیل را به عنوان یگانه هدف برای خود همیشه به یاد داشته باشیم.

شرکت کنندگان در این همایش با تأکید بر یکپارچگی و افزایش تأثیرگذاری درعرصه اینترنت و هماهنگی هر چه بیشتر بین اعضا، این رویکرد را برای بقاء اسرائیل حیاتی دانستند.

یکی از مؤسسان این همایش نیز اعلام کرد: "ایران بزرگترین تهدید برای اسرائیل و یهودیان است، ایران تواسته است با انتشار عقاید و افکارخود باعث جلب توجه مردم دنیا شود که این امر، برای ما مسئله ایجاد کرده است. ایران توانسته است به خوبی در این مورد تبلیغ کند و ما در حال حاضر صحنه مبارزه را از دست داده‌ایم. "

 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8806231643

خبرگزاری فارس ، گروه فضای مجازی / حوزه وب سایتها 88/06/23 - 18:29شماره:8806231643