مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

بازی رایانه ای تخریب مناره‌های مسجد
ساعت ۱٠:٢٠ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳۸۸/۸/۸  

بازی رایانه ای تخریب مناره‌های مسجد مسلمانان در سوئیس


یک حزب راستگرای افراطی در سوئیس برای مقابله ساخت مسجد در این کشور یک بازی رایانه ای که در آن مناره‌های مساجد تخریب می‌شود، طراحی کرده است.

به گزارش فارس به نقل از تکنولوبس، حزب راستگرای افراطی مردم سوئیس در چارچوب برنامه تبلیغاتی خود در راستای همه پرسی "آیا مناره جدید ساخته شود یا نه؟ " که به منظور نظرسنجی از مردم این کشور برای ساختن و یا عدم ساختن مسجد در تاریخ 29 نوامبر در سوئیس برگزار می‌شود، اقدام به تهیه یک بازی رایانه ای ضداسلامی کرده است.


در این بازی که "حمله به مناره " نامگذاری شده، هدف بازیکن تخریب مناره‌های در حال رشد و جلوگیری از اقامه اذان از سوی موذن است. در این بازی چنانچه بازیکن نتواند جلوی رشد مناره را بگیرد، موذن اذان می‌خواند و بدین ترتیب بازیکن نیز بازنده اعلام می‌شود. این بازی رایانه‌‌ای در سایر کشورها با واکنش‌های تندی روبرو شده است.
از سوی دیگر علیرغم این اقدام حزب راستگرای افراطی مردم که از مخالفان سرسخت ساخت مسجد در سوئیس و حضور مسلمانان در این کشور است، بنا به نظرسنجی های صورت گرفته تنها 35 درصد مردم سوئیس از دیدگاه این حزب حمایت می‌کنند و در حالی که مسلمانان تنها 4 درصد جامعه سوئیس را تشکیل می‌دهند، ولی تاکنون 51 درصد مردم این کشور از ساخت مسجد در کشورشان حمایت کرده‌اند.

لینک مطلب :

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8807291648

http://www.minarett-attack.ch/index_it.html