مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

بازتولید بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران به 3 زبان
ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳۸۸/۱۱/٢۳  

بازتولید بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران به 3 زبان

 

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران بازنگری خواهد شد، گفت: این بازی 9 مرحله‌ای می‌شود و به 2 زبان انگلیسی و عربی در کنار زبان فارسی تولید خواهد شد.

 


محمد‌تقی فخریان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص بازخورد نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران اظهار داشت: بعد از تولید و توزیع این بازی، فضا‌سازی عظیمی در رسانه‌ها صورت گرفت.

وی ادامه داد: رسانه‌های بیگانه تصور می‌کردند که نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران بحث ترور و تروریست را ترویج می‌کند اما بعد از بررسی‌ها متوجه شدند که این بازی با آرمان‌ها و اهداف حماسی انقلاب اسلامی مغایرت ندارد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اضافه کرد: رسانه‌های بیگانه آگاهی داشتند که نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران در مقابل بازی که آمریکایی‌ها برای ایران ساخته‌اند تولید شده و ما نیز با تولید این بازی با آنها مقابله کرده‌ایم.

فخریان افزود: بی‌بی‌سی در تحلیل این بازی به موضوعات فنی آن پی‌برد و اعلام کرد نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران از نظر فنی بسیار قوی است.

وی بیان داشت: این بازی میان مخاطبان به صورت هدف‌دار دنبال می‌شود و امکان ندارد در همایش‌هایی که برگزار می‌کنیم نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران درخواست نشود.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان عنوان کرد: نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران باید به روزتر شود و در همین مقطع باقی نماند.

فخریان اظهار داشت: تلاش می‌کنیم این بازی به 2 زبان انگلیسی و عربی تولید شود و در جهان مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت: نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران از 8 مرحله باید به 9 مرحله برسد و در مرحله پایانی آن انفجار تأسیسات هسته‌ای رژیم صهیونیستی را داشته باشیم.

 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8811080522

 

 

کلید واژه : آسیب شناسی بازی رایانه ای  و  ویدیویی ، نقد و بررسی بازی کامپیوتری ، آمریکا، صهیونیسم بازی کامپیوتری ، انرژی هسته ای ، اسرائیل ، رژیم صهیونیستی، بازی رایانه ای ضد صهیونیست ، بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران  ، بازی رایانه ای عملیات ویژه 85