مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

جنگ نرم و بازی های رایانه ای
ساعت ۸:۳۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸۸/۱٢/۱۳  

جنگ نرم و بازی های رایانه ای

مهندس مهدی حق وردی طاقانکی - جنگ نرم و بازی رایانه ای

نج‌شنبه  هفته گذشته (6 اسفند ماه )توفیق شد تا در در سلسله نشست‌های "صراط 3 " با عنوان بررسی ابعاد جنگ نرم که به همت سازمان جوانان استان فارس برگزار شد،شرکت کنم.

 

 

در این همایش فرصت شد برای اولین بار سخنرانی خود را با محور "جنگ نرم و بازی رایانه ای " به منظور بررسی جایگاه بازی های رایانه ای و ویدیویی در جنگ نرم  ارائه کنم.

 

 

 

نظر به اینکه افراد حاضر یافته در مراسم فعالین فرهنگی استان فارس(صراط 3) بودند که از میان ثبت نام کنندگان در مراسم برگزیده شده بودند همایش از سطح خوبی برخوردار بود و از طرفی سین برنامه به گونه ای برنامه ریزی شده بود تا به موضوع جنگ نرم در محورهای مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

از طرفی چون تقریبا تمامی شرکت کنندگان جوانان بودند عمدتا با بازی های رایانه ای اشنایی داشته و با این رسانه بیگانه نبودند.

 

 

 


در حاشیه های همایش :

                         

                        مدتها بود که به صورت اینترنتی با  آقای محمدحسین فرج نژاد و مقالات و تحلیلهای ایشان آشنایی داشتم ، آقای فرج نژاد در حوزه سینما فعالیت می کند و نویسنده کتاب اسطوره های صهیونیستی در سینما  است  و توفیق شد تا در این همایش ایشان را زیارت و البته در مراسم سخنرانی ایشان شرکت کنم.

                     در حاشیه برنام افتتاحیه فرصت شد تا جناب آقای فخریان دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را ملاقات و درباره بازی رایانه ای جدیدی که در دست ساخت دارند صحبت داشته باشم.

سایت : صراط نما _ سایت مهندسی فرهنگی استان فارس

لینک : اخبار ، تصاویر، متن سخنرانی ها ، کلیپها و اسلیدهای همایش صراط 3

 اسطوره های صهیونیستی در سینما

 

کلید واژه : جنگ نرم و بازی های رایانه ای ،  جنگ نرم ، فضای مجازی ، فضای سایبر ، جهاد مجازی ، بازی رایانه ای ، بازی ویدیویی ، شیراز ، سازمان ملی جوانان استان فارس ،  سلسله نشست‌های "صراط 3 " ،