مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

امضاء تفاهم نامه میان سازمان بسیج دانش آموزی و بنیاد ملی بازی رایانه ای
ساعت ٢:۳٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳۸٩/٥/۱٥  

امضاء تفاهم نامه همکاری میان سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان و بنیاد ملی بازی

سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان و بنیاد ملی بازی های رایانه ای به منظور ایجاد و گسترش تعاملات و زمینه های همکاری و حمایت های مشترک در زمینه های موضوعی و تخصصی بازی های رایانه ای و بکارگیری ظرفیت ها و توانایی های دو طرف و ارتقاء نقش آفرینی های هر یک از طرفین، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
محورهای این تفاهم نامه شامل حمایت و همکاری ها درباره برگزاری جشنواره تولید بازی های ویدئویی، حمایت و همکاری ها در خصوص شناسایی چهره های مستعد و خلاق و حمایت از افراد و انجمن های علمی و مهارتی دانش آموزی و فرهنگی، اجرای همایش های تخصصی گسترده و توسعه و تقویت خدمات علمی، آموزشی و اطلاع رسانی در عرصه فضای مجازی است.
همچنین همکاری در خصوص حمایت های اداری و مالی از تولید، تکثیر و توزیع بازی های ویدئویی در داخل و خارج و همکاری در خصوص چگونگی تدوین روش های شبکه ای توزیع بازی ها از دیگر موارد مطرح شده در این تفاهم نامه است؛ اجرای مطلوب مفاد این تفاهم نامه و توافقات منطبق بر مصوبات شورای مشورتی و یا مواد مربوط، از طریق کارشناسان ذیربط دو مجموعه انجام می شود .
یادآوری می شود، این تفاهم نامه از طرف سردار «محمدصالح جوکار» مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان و دکتر «بهروز مینایی» مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای به امضاء رسیده است .

 

http://game.beest.ir/?q=node/262