مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

رونمایی از بازی های رایانه ای "لانه شیطان 2 " و "حمله به کاروان آزادی "
ساعت ٤:٥٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/٦/۱٠  

رونمایی از  بازی های رایانه ای "لانه شیطان 2 " و "حمله به کاروان آزادی "

همزمان با فرارسیدن روز جهانی قدس دو بازی رایانه ای  "لانه شیطان2 "  و "حمله به کاروان آزادی " روز پنجشنبه یازدهم اردیبهشت ماه با حضور مسئولین کشوری و لشکری  و برخی از سفرای کشورهای اسلامی رونمایی‌ خواهد شد.

بازی رایانه‌ای "لانه شیطان 2 " در ادامه بازی "لانه شیطان 1" ساخته شده و هدف از مجموعه بازی های لانه شیطان حمله به پروتکل‌های اصلی رژیم صهیونیستی می باشد .

رونمایی از بازی "لانه شیطان 2" همزمان شده است با رونمایی از بازی  "حمله به کاروان آزادی "، در این بازی جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به کاروان آزادی به نمایش در می اید.


در این بازی  دو نواجوان پی به وجود فیلمی از حمله نظامیان به کاروان آزادی که در کشتی مخفی شده پی می برند و سعی  دارند فیلم را به هر قیمتی پیدا  و به دست اصحاب رسانه و خبرنگاران برسانند تا بتوانند مهر رسوایی دیگری برپیشانی رژیم اشغالگر قدس بزنند . 


کلید واژه : بازی رایانه ای ضد صهیونیستی ، بازی ویدیویی ضد اسرائیلی ، بازی رایانه ای لانه شیطان ، بازی رایانه ای حمله به کاروان آزادی ، سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان کشور ،

Keyword : Anti-Israel Computer Game . Computer Game Anti-Zionist . Anti-Israel VIDEO Game . VIDEO Game Anti-Zionist . BASIJ Computer Game . BASIJ VIDEO


کلمات کلیدی: بازی رایانه ای ،بسیج