مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

"فیس بوک" قاتل کودک سه ماهه!
ساعت ۸:۳٠ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/۸/٢٦  

مادر آمریکایی اعتراف کرد:

 "فیس بوک" قاتل کودک سه ماهه!


یک زن آمریکایی در ایالت فلوریدای آمریکا اعتراف کرد: در زمانی که در حال بازی در فیس بوک بودم از گریه های پسرم کلافه شدم و وی را بشدت تکان دادم که این مسئله باعث مرگ وی شد.


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه فلوریدا تایمز یونیون، "الکساندرا توبیاس" 22 ساله که تازه مادر شده در ژانویه گذشته به اتهام قتل کودکش گناهکار شناخته شد. دادگاه فدرال آمریکا حکم زندان ابد را برای وی صادر کرده که مقرر است در ماه دسامبر آتی تایید شود. 

الکساندرا توبیاس اعتراف کرده که به هنگام بازی "فارم ویل" (FarmVille) از طریق سایت فیس بوک بوده، که کودکش نیز همزمان گریه می کرده است. در همین حال مادر آمریکایی از گریه کردن کودکش ناراحت شده و وی را بشدت تکان می دهد.

توبیاس تاکید می کند: پس از اینکه یک بار بشدت فرزندم را تکان دادم یک نخ سیگار کشیدم و دوباره او را تکان دادم که فکر می کنم سر پسرم در آن لحظات به جایی برخورد کرد. در نهایت این کودک در پی همین تکانهای شدید جان خود را از دست می دهد.

بنابراین گزارش، بازی های شرکت زینگا (ZYNGA) که فارم ویل یکی از آنهاست ماهانه 230 میلیون کاربر از سوی فیس بوک دارد. این شرکت بازی های رایانه ای توسعه بخش بازی های فیس بوک را در اختیار دارد که شامل بازی های فارم ویل، مافیا، تریگر و چند بازی دیگر می شود.


 
http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1181395