مجاهد مجازی

(وب نوشت های مهندس مهدی حق وردی طاقانکی )

اعتیاد مادر به بازی «مزرعه حیوانات» به کشتن نوزاد سه‌ماهه‌اش منجر شد
ساعت ٢:۳٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳۸٩/۱٠/٢۳  

به گزارش  مجاهد مجازی و به نقل از فارنت یک مادر ۲۲ ساله آمریکایی نوزاد ۳ ماهه خود را به خاطر مزاحمت در هنگام بازی مزرعه حیوانات در فیس‌بوک به قتل رساند.


الکساندار وی‌توبیاز از منطقه جکسونزویل فلوریدای آمریکا هنگامی که در شبکه اجتماعی فیس‌بوک در حال بازی مزرعه حیوانات (Farmville) بوده، نوزاد پسر سه ماهه او به شدت در حال گریه کردن بوده است و او که علاقه‌ای به دست کشیدن از بازی محبوب خود نداشته به شدت از گریه کردن نوزاد خود عصبانی می‌شود.

این مادر جوان عصبانی در اعترافات خود اعلام کرده است که برای آرام کردن نوزاد پسر سه ماهه خود با نام دایلان‌لی را که در هنگام بازی او گریه می‌کرده، تکان داده است و سپس برای آرام شدن یک سیگار کشیده و دوباره او را تکان داده است و بر این باور است که در هنگام تکان دادن نوزاد خود ضرباتی به سر او نیز وارد کرده و برخی خبرگزاری‌ها گزارش داده‌اند که این احتمال وجود دارد که او سر نوزاد خود را به کامپیوتر کوبیده باشد.

مرگ این نوزاد قتل از نوع درجه دوم به حساب می‌آید و احتمالا دست کم به ۲۵ سال زندان و یا حتی به حبس ابد برای این مادر علاقمند به بازی در فیس‌بوک منجر شود که اعتقاد دارد بازی مزرعه حیوانات او را وادار به این کار کرده است.

منبع : http://farnet.ir/?p=5537