بیشترین بازی‌های آنلاین از طریق رایانه انجام می‌گیرد!

در این گزارش که تحت عنوان “بازی‌های آنلاین در ۲۰۱۰″ منتشر شده است در حدود ۱۸ هزار آمریکایی بین ۴ تا ۱۹ سال مورد سوال پژوهش قرار گرفته  و اکثریت آنان ذکر کرده‌اند که حداقل از یک پلاتفرم برای بازی ویدیویی استفاده می‌کنند.

در حقیقت افراد کمتری نسبت به سال ۲۰۰۸ از بازی‌های انلاین استفاده کردند که از این میان در حدود  ۸۵ درصد از افراد که به طور متوسط ۸ ساعت در روز بازی‌های آنلاین انجام می دادند عنوان کردند که اولین انتخاب آنها برای بازیهای آنلاین رایانه شخصی است و در حدود ۴۸ درصد از این گیمرها نیز انتخاب بعدی خود را کنسول ایکس باکس ۳۶۰ اعلام کردند.

در حدود ۳۰ درصد از این کاربران کنسول پلی استیشن ۳ را ترجیح می‌دهند و د رمقام آخر کنسول wii با حدود ۸ درصد کاربری قرار دارد.

در ضمن در مورد تعداد ساعات صرف شده در بازی‌های آنلاین کنسول ایکس باکس با ۷٫۳ ساعت در صدر قرار دارد و بعد از ان نیز رایانه شخصی با ۶٫۶ ساعت و  PS3 با ۵٫۸ ساعت قرار دارد.

http://farnet.ir/?p=1759

/ 1 نظر / 7 بازدید
فاطمه

سلام جناب مهندس ،خسته نباشید و دستتون هم درد نکنه . مطالب وبلاگتون فوق العاده است. من هم خیلی شنیده بودم که بازی های رایانه ای سعی در نابودی اسلام ویا اهداف سیاسی دارن ولی بعد از خوندن حرفهای شما ،تازه فهمیدم چه خبره . واقعا خیلی ممنون که دارین در عرصه جنگ نرم مبارزه می کنین . اجرتون با امام حسین (ع)[گل]