بیانیه هیئت داوران دومین جشنواره وبلاگ نویسی حماسه نگاران بسیج

 امروز اینترنت و ماهواره و وسایل ارتباطی بسیار متنوعی  وجود دارد و حرف ، آسان به همه جای دنیا می رسد. میدان افکار مردم و مؤمنین ، عرصه ی کارزار تفکرات گوناگون است . امروز ما در یک میدان جنگ و کارزار حقیقی فکری قرار داریم . این کارزار فکری به هیچ وجه به زیان ما نیست، به سود ماست . اگر وارد این میدان بشویم و آن چه را که نیاز ماست – از مهمات تفکر اسلامی و انبارهای معارف الهی و اسلامی – بیرون بکشیم و صرف کنیم ، قطعا برد با ماست ؛ لیکن مسئله این است که ما باید این کار را بکنیم " .
" ازبیانات مقام معظم رهبری در جمع طلاب کرمان"
      
بی شک، تقویت ، توسعه و پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی و فرهنگ و تفکر بسیجی تحقق نخواهد پذیرفت ، مگر به همت والای بسیجیان و در این راستا وبلاگ ،  رسانه ای تاثیر گذار در فضای مجازی  که  با قابلیت ها و ظرفیت ها یی که دارا می باشد درراستای نشر ارزش های الهی و انسانی توسط مجاهدان عرصه فرهنگی بکار گرفته شود
هیئت داوران انتخاب وبلاگ های برتر دومین  جشنواره وبلاگ نویسی حماسه نگاران بسیج و انقلاب اسلامی  در سطح استان چهار محال و بختیاری ، ضمن قدردانی از مسئولین  معاونت  فرهنگی اجتماعی  سازمان بسیج مستضعفین  به منظور تداوم برگزاری جشنواره وبلاگ نویسی به منظور شناسایی و تقدیر از بسیجیانی که بدون هر گونه چشم داشت مادی در مقابله با جنگ نرم دشمن در فضای مجازی حضور یافته اند   تصریح می کند که با در نظر گرفتن محتوای غنی فرهنگ بسیج  و انقلاب اسلامی  حضور فعال و جدی تر  وبلاگ نویسان بسیجی را در این عرصه طلب می کند.
تدام برگزاری چنین جشنوارهایی در کنار برگزاری کارگاه های آموزشی و  توانمند سازی  می تواند به منظور افزایش اثر بخشی  فعالیت های رسانه ای وبلاگ نویسان بسیجی، زمینه های لازم را برای نشر فرهنگ و تفکر بسیجی در فضای اینترنت فراهم نماید. این مهم، مستلزم ایجاد تعاملی سازنده تر، میان وبلاگ نویسان بسیجی و مدیران فرهنگی بسیج است.
 هیئت داوران، از میان  113 وبلاگ شرکت کننده وبلاگ  های  برتر را به شرح ذیل اعلام می دارد.
نفراول: خانم زهره موسوی                      نویسنده وبلاگ لبخند های خاکی
نفردوم: میترا زمانی                               نویسنده وبلاگ حرف دل .
 نفرسوم: سید محمد صادق موسوی        نویسنده وبلاگ فاطر سبز

همچنین هیئت داوران وبلاگ های زیر را شایسته تقدیر می داند.
آقای ضرغام انگارده                                   نویسنده وبلاگ فکر منور
آقای مهدی بنایی                                     نویسنده وبلاگ آب حیات
آقای سید حسام الدین موسوی                  نویسنده وبلاگ صدف سبز آبی
آقای محمد بنایی                                     نویسنده وبلاگ کمند عشق

هیت داوران،آقایان جواد بیاتی ، جابر علیمحمدی ، مهدی حق وردی طاقانکی

لینک منبع : http://chb.basij.ir/?q=node/2491

/ 0 نظر / 14 بازدید