ابراز نگرانی مقامات رژیم صهیونیستی از تولید بازی‌های رایانه‌ای

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا از پایگاه سینمای ایران ، طراحی و تولید بازی‌های رایانه در فلسطین، لبنان و ایران که در آن عملیات ویژه‌ای از سوی سربازان حزب الله لبنان یا نیروهای ایرانی و فلسطینی انجام می‌شود و به این طریق صهیونیست‌ها را از پای درآورده و آنان را از بیت‌المقدس بیرون می‌کنند، به شدت باعث نگرانی مقامات رژیم غاصب صهیونیستی شده است.

این در حالی است که بازی نیروهای ویژه(‪ (۲‬که به مناسبت نخستین سالگرد جنگ ‪ ۳۳‬روزه حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی، برای کودکان و نوجوانان لبنانی و فلسطینی ساخته شده موجب شده که مقامات رژیم صهیونیستی به شدت علیه تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای لبنانی اقدامات ویژه اتخاذ کنند.

حاکمان صهیونیست معتقدند که ساخته شدن فیلم‌ها یا بازی‌های رایانه ای که کودکان و نوجوانان را ترغیب به مقاومت بیشتر در برابر اسراییل می‌کند می تواند به شدت بر پیش برد اهداف صهیونیست‌ها در فلسطین لطمه وارد کند.

همچنین رسانه‌های خبری بحرین نیز با ابراز نگرانی از تولید و عرضه این بازی‌ها براین باورند که چنین بازی‌هایی تنها موجب ترویج فرهنگ جنگ به جای اندیشیدن به راه‌های صلح را در ذهن کودکان، می‌کند.

آنها این بازی را خشونت آمیز قلمداد کردند و انجامش را برای کودکان و نوجوانان دوازه تا هجده ساله بسیار خطرناک خواندند.

منبع خبر:تهران،خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۶/۰۹/۱۸‬

لینک خبر:

http://www2.irna.ir/fa/news/view/menu-153/8609189863130922.htm

کلید واژه :بازی رایانه ای . بازی کامپیوتری . بازی رایانه ای نیروهای ویژه(‪ (۲‬ . حزب الله لبنان . ایران . فلسطین . جنگ ‪ ۳۳‬روزه حزب الله لبنان .

/ 0 نظر / 12 بازدید