نشست ،سبک زندگی نوجوانان و بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود

مجید شریفی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از اصفهان، اظهار کرد: فرهنگسرای رسانه از تابستان سال گذشته اقدام به برگزاری کافه نقدهای ویژه با موضوعات مختلف رسانه‌ای کرده و امسال نیز یکشنبه‌ها، یک هفته در میان آخرین جریان‌های رسانه‌ای دنیا با حضور کارشناسان بررسی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از نوجوانان، اوقات فراغت خود را با بازی‌های رایانه‌ای می‌گذرانند، افزود: تحقیقات نشان داده که اکثر کاربران بازی‌های رایانه‌ای، نوجوانان هستند و بر همین اساس ما تصمیم گرفتیم که به این گروه یادآوری کنیم که از کدام بازی‌ها بیشتر و از کدام بازی‌ها کمتر استفاده کنند.

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان عنوان کرد: در سومین نشست برنامه کافه نقد که با محوریت «سبک زندگی نوجوانان و بازی‌های رایانه‌ای» برگزار می‌شود، مهدی حق‌وردی به عنوان سخنران و کارشناس بازی‌های رایانه‌ای را در حضور نوجوانان تحلیل محتوا می‌کند.

وی ادامه داد: در این نشست، ضمن آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای، به موضوع ارتباط میان تربیت نوجوانان و بازی‌های رایانه‌ای نیز پرداخته می‌شود چرا که تجربه ثابت کرده بازی‌های رسانه‌ای از جایگاه مهمی برای کودکان و نوجوانان برخوردار است.

شریفی‌فر تصریح کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه می‌توانند فردا سوم خرداد ساعت 17 به سالن آموزش کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان مراجعه کنند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940302001100

/ 0 نظر / 43 بازدید