فیس بوک، شبکه اطلاعاتی یا جاسوسی؟!

به گزارش خبرگزاری فارس، این سایت در ابتدا توسط "مارک زوکر بیرگ " دانشجوی رشته موسیقی به منظور تبادل اطلاعات موسیقی میان دانشجویان این رشته طراحی شد ولی رفته رفته به یک پایگاه دوست یابی و محلی برای تبادل اطلاعات میان افراد مختلف تبدیل شد.

در سال 2006 میلادی، "مارک " دانشجوی 22 ساله رشته موسیقی بزرگ ترین معامله تاریخ زندگی خود را کرد و این سایت را به قیمت 20 میلیون دلار به دستگاه های اطلاعاتی فروخت.

در پایان سال 2008 سایت آلمانی "سیگل " کشف کرد اطلاعاتی که مشترکین "فیس بوک " با یکدیگر رد وبدل می کنند به هیچ وجه از دید اطلاعات آمریکا و رژیم صهیونیستی پنهان نیست و حتی "موساد " با صرف هزینه های هنگفتی امکانات این سایت را افزایش داده تا جوانان بیشتری را از کشورهایی که این رژیم آن ها را دشمن خود می داند (از جمله کشورهای آمریکای لاتین، آسیا بویژه ایران و آفریقا) جذب کند.

سایت "سیگل " همچنین از مساله دیگری پرده برداشت و آن اینکه ساختار سایت مذکور به گونه ای است که با ابزارهای پیشرفته خود می تواند مکان دقیق کاربران خود را تشخیص دهد و حتی اگر کامپیوتر کاربر از برنامه پنهان کردن (آی بی) برخوردار باشد، قادر نخواهد بود مکان خود را مخفی کند؛ زیرا همه ی برنامه هایی را که کاربر استفاده می کند، می توان به طور دقیق از طریق سایت هایی که با پروکس های ساخت رژیم صهیونیستی در ارتباط هستند کشف کرد.

کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند وبا آزادی تمام به بیان عقاید خود می پردازند و بیشتر به بررسی تحولات سیاسی! همت می گمارند در حقیقت از سایتی استفاده می کنند که در اختیار خطرناک ترین سازمان های اطلاعاتی و جاسوسی جهان یعنی "سی آی ای " و "موساد " است.

این در حالی است که روزنامه‌های اسرائیلی در مقاطع مختلف به شهروندان یهودی هشدار دادند که از این سایت استفاده نکنند.

در حقیقت سایت "فیس بوک " از ابتدای راه اندازی و در خلال مراحل گسترش، به طور کاملا عجیب تبدیل به یک ابزار مهم جاسوسی شده که کاملا در چارچوب خواسته ها و اهداف رژیم صهیونیستی گام بر می دارد.

سایت "جویف آنگو " که در زمره سایت های معروف و پربازدید جهان قرار دارد نیز با انتشار مطلبی صریحا اعلام کرد که فیس بوک تبدیل به "لانه جاسوسی " دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) شده است.

"فیس بوک " برخلاف ادعای مدیران خود، دامی است که انتظار تعداد بیشتری از جوانان نا آگاه مسلمان را می کشد وحتی توانسته عده زیادی از فرهیختگان، روشنفکران و دانشجویان را جذب خود کند.

یکی از نمونه های بارز دسیسه این سایت، عملکرد آن در جریان انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران و حوادث پس از آن بود که کوشید با استفاده از احساسات جوانان ساده لوح و نا آگاه ایرانی، تصویری غیر واقعی از ماهیت سیاسی ایران به نمایش بگذارد و با تبلیغات گسترده خود عده بیشتری را جهت خدمت به اهداف رژیم صهیونیستی به کار گیرد.

در پایان فقط می توان گفت که "فیس بوک " طرفا یک شبکه جاسوسی است که به طور نرم، کشورهای مخالف رژیم اسغالگر قدس را هدف قرار گرفته وجوانان مسلمان باید به طور کامل از این سایت وسایت های مشابه برحذر باشند و با استفاده از آن ها به اهداف شوم رژیم صهیونیستی خدمت نکنند

 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8808261139

/ 0 نظر / 16 بازدید