هیچ مقامی نخستین بازی انرژی هسته‌ای ایران را نقد نکرده است

وی افزود: نخستین بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران اواخر تیر امسال رونمایی شده است و این بازی با نامه رسمی به تمام مسئولان کشور، نمایندگان و افراد صاحب‌نظر ارائه شده است اما تاکنون کسی آن را نقد نکرده است.

فخریان گفت: قبل از رونمایی بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای ایران به صاحب‌نظران زیادی در خصوص بازی رایانه‌ای و افراد فنی در این زمینه مراجعه کردیم تا درباره آن نظر دهند اما آن‌ها عنوان می‌کردند که نمی‌توانند نظری دهند زیرا تاکنون بازی سه بعدی در ایران ساخته نشده است.

وی افزود: اگر این افراد نظری نیز در جلسات می‌دادند حاضر نبودند که مکتوب شود و از ارائه نظر مکتوب خودداری می‌کردند.


دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اضافه کرد: حتی گروه‌هایی از دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی شریف، علم و صنعت و امیرکبیر دعوت کردیم تا درباره این بازی نظر دهند و آن‌ها عنوان کردند که باید بازتاب دانش‌آموزان استفاده کننده از این بازی را جمع‌آوری کرد چرا که این نوع بازی برای نخستین بار در کشور تولید می‌شود.

وی با بیان این‌که مخاطبانی که این بازی یک مقداری از سختی آن گله داشتند، گفت: دانش‌آموزان در خصوص این بازی نظر دادند حتی یک دانش‌آموزی 15 صفحه نقد فرستاد که 5 صفحه آن تعریف و مابقی، ایرادهای بازی را گرفته بود.

فخریان افزود: نامه‌هایی با موضوع تشکر از تولید بازی رایانه‌ای انرژی هسته‌ای به دست ما می‌رسد اما هیچ‌کس این بازی را ارزیابی و نقد نمی‌کند.

منبع خبر: خبرگزاری فارس . 05/09/86

لینک خبر:http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8609050029

کلید واژه:بازی رایانه . بازی کامپیوتری . بازی ویدیویی . بازی رایانه . بازی کامپیوتری .اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان . محمد‌تقی فخریان . نقد . ایران

/ 0 نظر / 15 بازدید