دیسنی 5 بازی موبایلی عرضه می کند

به گزارش وبلاگ مجاهد مجازی به نقل از گروه اخبار خارجی "موبنا" به نقل از سایت سافت پدیا، این بازی ها که شامل  "Toy Story Mania," "Pure," "Cars "Radiator Springs 500," "High School Musical: Senior Year" و   "Bolt پاییز امسال در دسترس کاربران قرار می گیرد.


Toy Story Mania همانند بازی خرس های مهربان دارای چندین کاروان شادی ، جنگل، همهمه و شخصیت هایی است که روی صفحه نمایش تلفن همراه به نمایش در می آید.
همچنین بازی Pure درماه جاری عرضه می شود و انتظار می رود که از موفقیت کنسول های مشابه و عنوان های بازی های کامپیوتری برخوردار باشد. Pur  یک بازی مسابقه ای است که بازیکن باید جاده های مخاطره آمیز را طی کند و تعداد زیادی حیله و نیرنگ در این بازی وجود دارد که بازیکن باید آنها را کشف کند.
Cars Radiator Springs 500 بازی مسابقه ای دیگری است که توسط استودیوی mDisney Living Mobile ساخته شده است.

این بازی جدید دارای 15 مرحله مختلف است که به بازیکن اجازه می دهد با اتومبیل ها مختلف مسابقه دهد که هر کدام از آنها قدرت های متفاوتی دارند و
انتظار می رود که این بازی تا پایان همین ماه در دسترس کاربران قرار گیرد.
اما برای ماه اکتبر بازی High School Musical: Senior Year در نظر گرفته شده که بر اساس فیلم "دبیرستان موسیقی 3" ساخته شده است.
این بازی حالت معماگونه ای دارد که کاربر باید از استعداد و هوش خود کمک بگیرد.
پنجمین عنوان بازی که قرار است پاییز امسال عرضه شود، Bolt نام دارد که بر اساس فیلم های کارتونی و انیمیشن ساخته شده است و  بازیکن نقش Bolt را می گیرد و باید از خود محافظت کند.
این بازی در ماه نوامبر ( آبان ) به بازار عرضه می شود.

موبنا – پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران- 24/06/87
لینک :   http://www.mobna.com/content/view/14916/5/

/ 0 نظر / 7 بازدید