Serious Sam 3 رسما معرفی شد

بنابر اعلامیه ی این شرکت، سومین دنباله از عنوان محبوب Serious Sam در همین تابستان امسال منتشر خواهد شد. تمامی ویژگی هایی که قبلا در SS2 و SS1 مشاهده کردیم، در این شماره نیز وجود دارند؛ با این تفاوت که دیگر بازی به شما مهلت کاور گیری و کارهای مشابه ی آن را نمی دهد، فقط باید به سلاح هایی که در اختیار دارید به لشگری از دشمنان حمله ور شوید و قبل از کشته شدن، نظاره گر از بین رفتن آن ها باشید. به گفته ی سازندگان این بازی، کاور گیری مختص آماتور ها می باشد و از نظر آن ها فشار دادن پیاپی ماشه ی اسلحه، بسیار بهتر از سنگر گیری است.

همانطور که از تصاویر می توان حدس زد، جریان بازی در چندین شهر مصـــر در قرن 22 اتفاق میافتد.

لازم به ذکر است که تغییرات چندانی در ظاهر و نوع دشمنان بازی صورت نگرفته است، همان انسان های بی سر،بوفالو های غول پیکر و سایر دشمنانی که در شماره های قبلی وجود داشت اکنون با جلوه های گرافیکی بهتری در SS3 قرار گرفته اند.

از ویژگی ها و مُد های بازی می توان به نبرد های تن به تن، ،Campaign،Death Match و Versus Mode اشاره کرد که می توان آن ها را بصورت 16 نفره بازی کرد.

آقای دیور هانسکی، مدیر استدیوی کروتیم کریتیو، اعلام کرد : "SS3 می خواهد یک حس ناب را به بازی کننده ها تزریق کند، ما می خواهیم حسی خوب را به تمامی عاشقان دنیای بازی بدهیم و این حس زمانی به خوبی خود را نشان می دهد که بازیکننده ها با ویژگی های جالب و هوشمندانه ای که به این نسخه اضافه کرده ایم رو به رو شوند."

http://www2.bazinama.com/news-archive/43-games-news/2148-serious-sam-3-.html

/ 0 نظر / 8 بازدید