جایزه 40 هزار یورویی برای مسابقه جهانی بازی موبایل

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نوکیا در ایران، این رقابت باعث می‌شود که تمامی تولید کنندگان بازیها در هر سطحی که هستند ترغیب شوند تا با بهره گیری از ایده ها وتفکرات جدید نخبگان در تولید بازیهای جدید انقلابی را پدید آورند.

بخش تولید بازیهای نوکیا از کلیه طراحان بازیهای موبایل دعوت کرده است که ایده های جدید ی که باعث تحول در نوع بازیها شود را برای بررسی به نوکیا ارائه دهند. ایده ها باید با بهره گیری از امکانات پیشرفته گوشیهای نوکیا از قبیل(N-GAGE) و جاوا باشد وبا گوشیهای سری40وs60 نوکیا نیز همخوانی داشته باشد.

به سه نفر که بهترین و جدید ترین بازیها را ارائه داده اند قرارداد پیش تولید منعقد می شود ،جائزه نفر اول 40000 یورو بوده و به نفرات دوم و سوم به ترتیب 20000 و 10000 یورو پرداخت می شود تا انگیزه لازم در تولید بازیهای جدید و تحول در این رشته را داشته باشند.
"شرکت نوکیا با اشتیاق فراوان این چالش را در نوآوری بازیهای موبایل بوجود آورده است و این یک فرصت استثنائی برای تولید کنندگان بازیهای موبایل در سراسر دنیا می باشد تا واقعاً تحولی عمیق در این صنعت ایجاد نمایند.
مارک اولیلا " مدیر بخش بازیهای نوکیا ضمن ادای مطالب فوق اضافه کرد " قرارداد پیش تولید و جوائزنقدی 70000 یوروئی برای برندگان تنها بخشی از این مسابقه است ،ما به برندگان این امکان را می دهیم تا علامت مشخصه خود را روی بازیها گذاشته و در حقیقت با این اقدام جهانی شوند ".
برای شروع کسانی که مایلند در این مسابقه شرکت کنند می توانند به صورت آنلاین ایده های خود را به سایت زیر ارسال نمایند:
http://developer.n-gage.com/innovation
شرکت کنندگان مجاز هستند که با بیش از یک بازی در مسابقه شرکت کنند،برندگان توسط تیمی متشکل از خبرگان در صنعت بازیهای موبایل انتخاب می شوند و مواردی همچون نو آوری،سرگرمی قابلیت اجرا وخواست بازار در انتخاب برندگان در نظر گرفته می شود.
شرکت کنندگان تا 20 آگوست سال 2008 فرصت دارند تا طرح ها و ایده های خود را ارسال کنند.برندگان توسط قضات خارج از نوکیا انتخاب شده و در جشنی که در تاریخ 29 و30 اکتبر سال 2008 در شهر رم ایتالیا بر پا می شود طی مراسم با شکوهی معرفی خواهند شد.
آخرین مهلت ارسال ایده ها ساعت 11:59 بعد از ظهر(بوقت گرینویچ) 20 آگوست 2008می باشد.اطلاعات بیشتر در این مورد و شرائط شرکت کنندگان را می توانید از سایت زیر بدست آورید.
http://developer.n-gage.com/innovation

منبع: خبرگزاری فارس  ،26/1/87  ، شماره:8701260711

لینک : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8701260711

/ 0 نظر / 12 بازدید