بازی رایانه‌ای "افسانه جومونگ "

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، پس از موفقیت مجموعه کره‌ای «افسانه جومونگ»، عروسک‌ها، بازی رایانه‌ای و انیمیشن آن نیز در این کشور تولید شد که با توجه به محبوبیت این سریال، محصولات جانبی نیز با استقبال خوبی مواجه شدند.

بنابراین گزارش، محصولات جانبی مجموعه تلویزیونی «افسانه جومونگ» به بازارهای ایران هم راه پیدا کرده‌اند و انیمیشن آن به زودی دوبله و از تلویزیون پخش خواهد شد.

با محبوبیت درام81 قسمتی جومونگ با بازی «سونگ ایل گوک» محصول سال 2006 شبکه «ام بی سی» در بین مردم، کارتون و بازی کامپیوتری جومونگ نیز تولید و به بازار عرضه شد. قبل از این نیز مواد خوراکی و عروسک‌ها با آرم و عکس جومونگ روانه بازار شده بودند.

به گزارش فارس، «افسانه‌ جومونگ» را «کیم‌گوم هونگ» و «لی جوهوان» در سال 2006 کارگردانی کرده‌اند و محصول شبکه‌ MBC کره جنوبی است.

داستان «افسانه جومونگ» درباره جومونگ موسس امپراتوری گوگوریو در 37 سال قبل از میلاد مسیح است. او پسر ژنرال «هه موسو» و «بانو یوهوا»بود. پادشاه «گوموا» سرپرستی جومونگ و مادرش را پس از قتل پدر جومونگ برعهده گرفت که گمان می‌رفت به دست سلسله «هان» به قتل رسیده است.

«سوسانو» شخصیت دیگر این قصه نیز دختر یک بازرگان است که به جومونگ در تحقق رویایش در جهت بنیان‌گذاری یک کشور جدید کمک می‌کند و بعدها همسر دوم او می‌شود.

 

خبرگزاری فارس ، 88/01/26

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8801261052

/ 0 نظر / 23 بازدید