اعتراض گروه آشیانه به تغییر نام خلیج فارس

در این پروژه ما به چهار سرور عربی نفوذ کرده و چهره سایت های مهمی از کشورهای بحرین، عربستان، امارات، عمان، عراق ... را که بر روی این سرورها قرار داشتند را با صفحه ای با نماد ایران و نام خلیج فارس تغییر دادیم.

در روز یکشنبه 29 اردیبهشت عملیات نفوذ به سرور وب سایت های فوق الذکر شروع شد که پس از 3 روز فعالیت شبانه روزی در صبح روز چهارشنبه 1 تیر 87 نماد ایران و اسم خلیج فارس در کلیه وب سایتهای فوق الذکر عربی قرار گرفت. پیش از این در حدود دو سال پیش ما پروژه هایی در زمینه هک کردن 100 سایت اسراییلی و 500 سایت دانمارکی داشتیم ولی اینبار هدف تنها سایت های عربی که با پسوندهای

sa. ،  .om ،  .bh ، .iq ، .ae و ... شناخته می شوند، بودند.

 

 

جهت جلوگیری از متوجه شدن سریعتر مسئولین این سرورها، فایل اصلی برخی از سایت ها با نام Index را عوض نکرده ایم و تنها فایلی با نام Ashiyane بر روی این سایت ها قرار داده ایم. لازم به ذکر است که این 100 سایت بر روی چهار سرور مختلف با سیستم عامل های ویندوز 2003 بودند.

 

برای مشاهده لیست برخی از سایتهای هک شده در اینجا کلیک کنید.

 

تمامی این سایت ها را در سایت بین المللی Zone-H ثبت کردیم که در زیر لینک ثبت شدن بعضی از این سایت های هک شده را می توانید مشاهده کنید.

 

لینک 1 - لینک 2 - لینک 3 - لینک 4 - لینک 5

 

در لیست این 100 سایت، سایت های مهمی چون سایت لیگ خلیج عرب، سایت وزارت آموزش عالی عراق، سایت اداره پلیس ابوظبی امارات،  سایت الخلیج امارات، سایت دانشگاه میادین عربستان، سایت هیئت مردم امارات، سایت شرکت گاز عمان  و ... به چشم می خورد که چهره برخی از این سایت های هک شده هنوز توسط مدیران آنها اصلاح نشده است. جهت مشاهده کلیه سایت های های هک و ثبت شده توسط آشیانه در Zone-h و همچنین میزان اهمیت هر حمله می توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

 

وبنا خبرگزاری وب سایت های ایران شماره خبر: 1284809359-  (چهارشنبه 1 خرداد 1387(

لینک مطلب:  http://www.webna.ir/news/?id=1284809359

کلید واژه جهاد مجازی ، اینترنت ، جهاد اینترنتی ، خلیج فارس ، خلیج همیشه فارس ، هک ، هکر ، گروه آشیانه

/ 0 نظر / 10 بازدید