حزب‌الله و حماس شبکه تلفن همراه صهیونیست‌ها را مختل کردند

به گزارش خبرگزاری فارس، مسؤولان نظامی و غیر نظامیان رژیمصهیونیستی در گفت‌وگو با روزنامه "معاریو" اعلام کردند سیم‌کارت‌های فعال در شبکهتلفن همراه صهیونیستی "اورنج" در اسرائیل، از سه ماه پیش مختل شده و شواهد حکایت ازآن دارد که منبع این اختلال، گروه‌های لبنانی و فلسطینی هستند.
این منابع که بهنام آنها اشاره‌ای نشده است تأکید کردند برغم آرامش در مرزهای شمالی که پس از جنگ 33 روزه پارسال برقرار شده است، حزب‌الله لبنان با ایجاد اختلال بر روی تلفن‌هایهمراه ساکنان شمال اسرائیل، زندگی صهیونیست‌هایی را که در نزدیکی مرزهای شمالیزندگی می‌کنند مختل کرده‌اند.
به نوشته این روزنامه صهیونیستی، اظهارات اینمنابع که از سوی یکی از فرماندهان بلندپایه در مناطق مرزی اسرائیل با لبنان تأییدشده است، حاکی است تمامی ساکنان شهرها و شهرک‌های شمال اسرائیل، از سه ماه پیش تاکنون، با اختلالات شدید بر روی سامانه تلفن‌های همراه خود مواجه شده‌اند که از سویشرکت "اورنج" پشتیبانی می‌شود. این اختلالات بقدری قوی است که هر گونه برقراری تماسبا صاحبان خطوط این تلفن‌ها را غیر ممکن کرده است.
یک شهرک‌نشین صهیونیست ساکنمحله "المطله" در منطقه "الجلیل الاعلی" به خبرنگار معاریو گفت: «قضیه هنوز روشننیست. در منزل ما سه خط تلفن همراه وجود دارد که از سوی شرکت "اورنج" پشتیبانیمی‌شود. ابتدا ما خیال می‌کردیم این، یک مشکل موقت است اما قضیه ادامه یافت و بسرعتمتوجه شدیم که این، تنها مشکل ما نیست بلکه بسیاری از شهرهای شمالی که در نزدیکیمرزهای لبنان قرار دارند با این مشکل مواجهند.
مسؤول دستگاه‌های ارتباطاتی شرکتاورنج نیز پس از حضور در منطقه و بررسی موضوع، اعلام کرد: اختلالاتی ایجاد شده برروی تلفن‌های همراه، ناشی از اختلالاتی است که از سوی لبنان ایجاد می‌شود و شرکت ماعلاوه بر مناطق شمالی، از بهار گذشته که حماس، کنترل نوار غزه را در دست گرفت دراین منطقه نیز با همین مشکل روبرو شده است.
شرکت صهیونیستی اورنج تصمیم گرفتهبرای حل این مشکل و رفع اختلالات، دکل‌های آنتن مرتبط با شبکه ارتباطات تلفن همراهخود را به داخل عمق اسرائیل و عقب‌تر از مرزهای لبنان انتقال می‌دهد.

منبع :خبرگزاری فارس

لینک مطلب:http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8608140395

کلید واژه:جهاد مجازی . حزب الله . شبکه تلفن همراه .اسراییل . شرکت صهیونیست .

/ 0 نظر / 8 بازدید