یک سوم کاربران، موبایل بازی می‌کنند

موبنا- تحقیقات موسسه نیلسن نشان داده درصد بالایی از کاربران میانسال انگلیسی و آمریکایی با گوشی خود بازی می‌کنند.بر اساس گزارش نیلسن، 31 درصد کاربران آمریکایی گوشی هوشمند دارند و با استفاده از این دستگاه‌ها نرم‌افزار دانلود می‌کنند. 52 درصد این کاربران با گوشی خود بازی می‌کنند این در حالی است که 73 درصد کاربران انگلیسی از این دستگاه‌ها برای بازی بهره می‌برند.بر اساس این گزارش، طی ماه گذشته یک سوم همه کاربران تلفن همراه با گوشی خود بازی می‌کنند و یک چهارم اعلام کرده‌اند که هفته‌ای یک بار بازی کرده‌اند اما فقط تعداد کمی اعلام کرده‌اند که هرگز از این دستگاه‌ها برای بازی استفاده نکرده‌اند.

بزرگ‌ترین گروهی که با موبایل بازی می‌کنند دارندگان گوشی‌های هوشمندند. به طوری که 83 درصد دارندگان این گوشی‌ها اعلام کرده‌اند که دست کم یک بازی موبایلی در هفته بازی می‌کنند.به گزارش نیلسن،‌ مردان بیش از خانم‌ها از بازی‌های موبایلی استفاده می‌کنند و کاربران گوشی‌های هوشمند بیش از افرادی که گوشی ساده دارند بازی می‌کنند.

به طور میانگین در طول سال 2010 هر کاربر گوشی‌های هوشمند 4/5 بازی خرید کرده این در حالی است که 9/2 درصد افرادی که بازی خریدند گوشی هوشمند نداشتند.

به این ترتیب هر کاربر گوشی هوشمند 57/25 دلار و هر کاربر گوشی ساده 70/15 دلار هزینه خرید بازی کرده‌اند.

http://www.itmen.ir/main1.asp?a_id=33089

/ 0 نظر / 5 بازدید