نمایشگاه و فروشگاه مجازی نورستان

 

 

 

 

نمایشگاهی که محصولات فرهنگی مانند سی دی ها فیلم های مستند ، نرم افزار ها ، سخنرانی ها و بسیاری از محصولات فرهنگی دیگری همچون مجلات را ارائه می کند و تاکنون بیش از 140محصول را برای عرضه ارائه کرده است.

 

البته امیدوارم آرشیو آن کاملتر شده و نیز فعالیت خود را با قوت ادامه دهد.

 

 

 

یکی از محصولاتی که در این سایت ارائه شده لوح فشرده ((آخرالزمان و بازی های رایانه ای )) است.

 

شما می توانید این مستند را  از این سایت و از طریق این لینک تهیه کنید.


باید یاد آوری کنم برخی از محصولات فرهنگی را از طریق سایت هایی چون فروشگاه وبلاگ بچه های قلم و  موسسه آرمان نیز می توانید تهیه کنید.

برخی از لوح های فشرده دیگری که در  سایت نورستان ارائه شده است :

 

* مستند جنگ جهانی سوم :کاری از ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام

* اسطوره ی "مرکاوا" :کاری از ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام، مستندی است پژوهشی پیرامون نحوه ی انهدام تانک های فوق مدرن "مرکاوا" توسطمجاهدان فلسطینی و رزمندگان حزب الله لبنان.

* دی وی دی مستند سیره عملی امام روح الله :

* اسطوره عماد:کاری از ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام:مستند «اسطورهعماد» حاوی، گزارش و تحلیل شهادت حاج عماد مغنیه، سخنرانی کامل سید حسن نصرالله،گزارش جامعی از مراسم تشیع و مصاحبه با خانواده این مجاهد شهید

* شکست هیمنه :مستندی استثنایی از بازداشت 8 کماندوی ویژه نیروی دریایی ارتشانگلستان توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آبهای خلیج فارس در سال 83. کارگردان: سهیل کریمی ::پخش این فیلم بنا به خواست وزارت امور خارجه دولت قبلاز صدا و سیما ممنوع شده ‌بود.

وعده ی صادق:کاری از ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام: "وعده ی صادق" مجموعه ای است از کلیپ های حماسی که درایام جنگ ۳۳ روزه توسط کمیته یفرهنگی ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام انتشار یافت.

آرمگدون:کاری از موسسه موعود: آرمگدون نام صحرایی درفلسطین اشغالی است و از نظر مسیحیان صهیونیست محل درگیری و جنگ بزرگ آخر الزمانیاست که در آن نیروهای بزرگ جهان درگیر می شوند و پس از آن حضرت مسیح ظهور میکند.این اثر به بررسی این سناریو توطیه های پنهان علیه اسلام می پردازد.این اثرحاصل سخنرانی استاد سروستانی می باشد.

* روی خط آتش:کاری از ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام: مجموعه ی "رویخط آتش" شامل تمامی عملیات های " مقاومت اسلامی" تا پیش از فرار مفتضحانه ی رژیمصهیونیستی از جنوب لبنان در سال۱۳۷۹ شمسی

مثلث مقدس :کاری از موسسه موعود: «مثلث مقدس» سرزمینی بزرگ است میان سهمسجد: مسجد الحرام ، مسجد الاقصی و مسجد کوفه با نقش آفرینی بزرگ تاریخی و فرهنگی واقتصادی و سیاسی در جهان،چگونه این مثلث از چشم مسلمانان دور نگه داشته شده است؟ این اثر حاصل سخنرانی استاد اسماعیل شفیعی سروستانی است.

و سی دی های دیگری از موسسه موعود ، ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام و...

/ 0 نظر / 15 بازدید