بازی تخریب مساجد وکشتن مذهبی‌ها!

 به گزارش فردا، ‌بنا بر آنچه روزنامه المصری الیوم آورده است این بازی که "نبرد نزدیک: اولین کسی که کشته می‌شود" نام دارد،‌ برپایه یک سناریوی فرضی و خیالی است که در آن نخست وزیر لبنان بیمار می‌شود. وی مجبور می‌شود که پست خود را به طور موقتی تا بازگشت سلامتی ترک کند. با توجه به این موضوع ایران و سوریه از این فرصت استفاده می ‌کنند تا با تجهیز و حمایت از شبه نظامیان لبنانی این کشور را به دست گیرند. اما از سوی دیگر آمریکا نیروهای مارینز خود را روانه لبنان می ‌کند و تمام بازی با محور جنگ بین نیروهای آمریکایی با نیروهای سوری و ایرانی است.

 در این بازی، بازی‌کننده به جای سرباز آمریکایی است و چهار نوع دشمن دارد که باید بر آن ها غلبه کند.

دشمن اول شبه نظامیانی از سربازان قدیمی ارتش لبنان هستند که با نیروهای سوری با رهبری اکبر السعود افسر سابق ارتش و تاجر کنونی اسلحه همکاری می کنند.

دومین دشمن جنبش عطاش است که نام گروهی از مسلمانان تندرو است که از سوی ایران و با رهبری فردی به نام طارق که از علمای دینی است حمایت می شوند. این فرد هم بنا بر معرفی بازی از عوامل ایران است.

اما دشمن سوم ارتش زره ای سوری است که مجهز به سلاح‌ های سنگین و خودرویی است.

دشمن چهارم نیز یگان ‌های ویژه ایران است.

از قانون‌های این بازی می‌ توان به پرتاب موشک به مساجد و پاره کرده قرآن ها اشاره کرد. این درحالی است که در این بازی فردی که در حال بمب گذاری مسجد است است صدای اذان را می‌شنود.

به نوشته سایت میدل ایست آنلاین، کاربر در این بازی ضد اسلامی ابتدا به کشتن مسلمانان می پردازد، سپس اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده را می کشد.


در منوی آغازین این بازی ویدئویی - کامپیوتری ابتدا از مخاطبان خواسته می شود که به دانلود کردن این بازی بپردازند و در نقش یک سرباز آمریکایی، همه نژاد و مذاهب اسلامی را از بین ببرند.

میدل ایست آنلاین افزوده بود: نام دیگر این بازی رایانه ای "نسل کشی مدرن مذهبی" نام دارد و انتظار می رود این بازی رایانه ای که به صورت کاملا مغرضانه و به قصد ایجاد جنگ ادیان طراحی شده، آرام آرام دامنه اعتراضات مسلمانان جهان را باعث شود.

http://www.tebyan.net/GodlyPeople/Jihad_MartyrdomCulture_Principles_/2010/9/13/136732.html

/ 0 نظر / 9 بازدید