هکرهای مسلمان، اسراییل را به جنگ الکترونیکی تهدید کردند

بنابر این گزارش، پس از آنکه فاش شد، ‪ ۱۰‬روز پیش هکرها، بانک مرکزی اسراییل را هک کرده اند، آنان بار دیگر اعلام کردند که به فعالیتهایشان علیه اسراییل در مکانهای دیگر نیز ادامه می‌دهند.
گزارش حاکی است: این سخنان، افقهای جنگی جدیدی را بین اعراب و اسراییل می گشاید که می‌توان آن را یک جنگ الکترونیکی (از منظر تکنولوژی) یا جهاد الکترونیکی (از منظر دینی و سیاسی) نامید.
در گزارش آمده است که شش نفر از اعضای مسلمان گروه کارشناسان رایانه اقدام به این کار کرده اند.
روزنامه آمریکایی دی بولتن در پایگاه اینترنتی خود فاش ساخت که گروهی متشکل از چهار الجزایری و دو مصری که از طریق اینترنت با همدیگر ارتباط دارند، یک گروه سری رایانه‌ای را تشکیل داده اند.
به نوشته دی بولتن، یک الجزایری که خود را شمال آفریقایی می‌نامید و سخنگوی رسمی این گروه است، گفت: در مرحله اول ما وارد سیستم بانک مرکزی اسراییل شدیم و با سرعتی عجیب به سرور آنان دست یافتیم و در مرحله دوم موفق شدیم بر آن مسلط شده، سیستم امنیتی آنان را از بین ببریم و به این ترتیب توانستیم به منابع اطلاعاتی آنان دست یابیم. هیچکس از این موضوع مطلع نشد تا زمانی که خودمان آن را به جهانیان اعلام کردیم .
این گزارش حاکی است، این گروه به سرورهایی که فعالیت‌های دادو ستدهای تجاری در آن صورت می‌گیرد دست نیافته اند، بلکه تنها توانسته‌اند به پایگاه بیانیه‌های اسراییل که یک شرکت خارجی آن را اداره می‌کند، دست یابند.
بر پایه گزارش، برای دهمین بار است که یک گروه کارشناس رایانه توانسته، پایگاه اینترنتی اسراییل را هک کند.
قبلا گروه دیگری پایگاه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی را هک کرده بود.
موران زافدی مشاور امنیت اطلاعات کامپیوتر رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که تاکنون هکرها توانسته اند، نزدیک به ‪ ۹۵۰‬پایگاه کوچک را در خارج هک کنند اما هک کردن بانک مرکزی اسراییل پیشرفت بزرگی برای آنان بوده است.
وی افزود: اعضای این گروه خود را تروریسم نمی‌دانند و یکی از اعضای گروه که نام خود را اسطوره نهاده است، می‌گوید،ما گروهی تروریست نیستیم. ما جوانان مسلمانی هستیم که می‌کوشیم نظرات خود را بیان کنیم و نمی‌توان کار با کامپیوتر را با استفاده از بمب و کشتن بیگناهان یکی دانست.
اعضای این گروه تاکید دارند که کارشان برای دفاع از دین اسلام است و می گویند که این کار را برای خدا انجام می‌دهند و همه متخصصان رایانه مسلمان ، دشمنان اسراییل هستند.
به گفته وی، گروه گوشزد می‌کند که فعالیت‌های آن علیه پایگاههای اسراییلی افزایش خواهد یافت. مهم این است که به اسراییلی‌ها بفهمانیم، از آنچه در غزه اتفاق می‌افتد دور نیستیم و علیه کشتار مردم فلسطین فعالیت می‌کنیم . ما زمان زیادی را در طول روز بر روی پایگاههای اسراییلی کار می‌کنیم و به پیروزی اخیرمان در هک کردن بانک مرکزی اسراییل افتخار می‌کنیم و در گامهای بعدی به پایگاههای مهم و بزرگتر اسراییل حمله خواهیم کرد.

سایت : مقاومت اسلامی لبنان

http://moqavemat.ir/?lang=fa&state=showbody_news&row_id=27815


 

/ 3 نظر / 15 بازدید
بارقه

سلام اسرائیل و حامیانش در هیچ جا نباید احساس امنیت کنند فکر بسیار خوبی است این مطلب را لینک کردم یا علی [گل]

martial

با سلام حرف خوبی میزنی اما من موافق نیستم ما داریم به غزه کمک می کنیم غافل از این که امروز یه تیم غزه ای سایتمو هک کرده وپایینشو امضا کرده. نظرت چیه؟ موافقی ؟!!!!!!!!!! تشکر