وزیر مست ژاپنی بازی موبایلی شد

به گزارش "مجاهد مجازی" به نقل از گروه اخبار خارجی " موبنا" به نقل ازسایت اینترنتی " تلگراف دات کو دات یوکی" ، هفته پیش  ناکاگاوا"  وزیر امور مالی ژاپن در جریان کنفرانس مطبوعاتی گروه هفت در رم پایتخت ایتالیا هنگامی که به سووال خبرنگاران پاسخ می داد ، به دلیل مصرف بیش از حد مشروبات الکلی حالت عادی نداشته و در حال چرت زدن بود و همین موضوع دستمایه ای برای تولید کنندگان سرویس های  موبایلی برای ساخت  بازی و فیلم شده است.

شرکت یا صنایع بازی " میشیووس" ژاپن از این سوژه برای ساختن فلیم موبایلی استفاده کرده  و آن را  بانام " Drowsy Presser by Drugged Minister " ( کنفرانس مطبوعاتی همراه با چرت توسط وزیر معتاد ) به بازارمعرفی  کرده است .
موضوع یا تم این بازی موبایلی این است که بازیگران باید تلاش کننده این آقای وزیر را از خواب بیدار کنند  و به این ترتیب که کاربر باید با طرح سووال های مختلف در یک کنفرانس مطبوعاتی وی را  بیدار کرده و سپس به وی اجازه بدهند برای گرفتن انرژی یک چرت کوچک بزند.

کاربران در صورتی که موفق به بیدار کردن وزیر نشوند ، وی  براثر چرت زدن از روی صندلی به زمین می افتد و بازی خاتمه می یابد.
درپی این رسوایی ، این وزیر ژاپنی اعلام کرده است به دلایل مشکلات جسمی  از مقامش استعفا می کند و همچنین مدعی شد که  زمان حضوردر اجلاس  به دلیل سرماخوردگی از قرص های مسکن استفاده کرده و تاثیر دارو و اختلاف ساعت بین ایتالیا و ژاپن موجب خواب آلودگی وی شده است.
کاربران تلفن همراه می توانند این بازی ویدیویی را از طریق اینترنت و با هزینه 52 ین ( 37 پنس) دانلود کنند و سه اپراتور تلفن همراه ژاپن این بازی را پشتیبانی می کنند.
درماه دسامبر نیز یک شرکت انگلیسی از صحنه پرتاب کفش خبرنگار عراقی به طرف جورج دبلیو بوش رییس جمهور سابق آمریکا ، فیلم و بازی اینترنتی ساخت .

موبنا – پایگاه اطلاع رسانی تلفن همراه ایران-12 اسفند 1387 ساعت 09:36 
لینک مطلب :   http://www.mobna.com/content/view/21228/2/

/ 0 نظر / 11 بازدید