کودکان به جنگ با دزدان دریایی می‌روند

     به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از روابط عمومی ارتش، انیمیشن سه بعدی «آخرین نبرد» در خصوص یکی از عملیات‌های نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس با حضور حماسه آفرین شهید سرلشگر خلبان عباس بابایی ساخته شده و در مرحله اعمال اصلاحات کارشناسی قرار دارد.

این انیمیشن سه بعدی که در خردادماه سال جاری رونمایی خواهد شد، نخستین انیمیشن سه بعدی با موضوع ارتش در دوران دفاع مقدس و نقطه آغازی برای پرداختن به فیلم‌های پویانمایی کوتاه و بلند در این حوزه است.

این انیمیشن سه بعدی 30 دقیقه‌ای که توسط مؤسسه انسیه حورا تولید شده محصول سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی با حمایت ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

طرح سه فیلم کوتاه انیمیشن مربوط به نیروی زمینی، هوایی و دریایی نیز در شورای عالی فیلم و سریال ارتش ارائه شده که در صورت تصویب این طرح ها، تا پایان سال 90 شاهد ساخت انیمیشن‌هایی با موضوعات حماسی در رابطه با نیروهای سه گانه ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

همچنین اولین بازی رایانه‌ای ارتش با موضوع مقابله با دزدان دریایی در خلیج عدن با هدف آشنایی نسل جوان و نوجوان با رشادت های دریادلان نیروی دریایی در حفظ و حراست از مرزهای آبی کشورمان و همچنین تأمین امنیت تردد ناوگان تجاری جمهوری اسلامی ایران در آب‌های بین المللی، کلید خورده و هم اکنون در مراحل آماده سازی قرار دارد.

این بازی رایانه ای که به سفارش معاونت تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در حال تکمیل است با کیفیت بسیار عالی و منطبق با استاندارهای روز فناوری تولید بازی‌های رایانه ای ساخته شده است.

بازی مذکور به مقابله تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با دزدان دریایی خلیج عدن که به ناوگان تجاری ایران حمله‌ور شده‌اند می‌پردازد، به طوری که شخص بازی کننده پس از طی چهار مرحله اصلی خواهد توانست کمپ دزدان دریایی را فتح و آنجا را به طور کامل منهدم سازد.

http://www.mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=41552

/ 0 نظر / 15 بازدید