20:30 جذاب و جنجالی حتی برای صهیونیستها

تو این سایت عمدتا  هر مطلبی مثل مقاله ، کاریکاتور ، فیلم ، کارتون و... که عمدتا ضد صهیونیستی هستند از زبان ها مختلف مثل فارسی و عربی و ... به زبانهای دیگر ترجمه و ارائه می شه

در بخش ایران تقریبا هر چیزی می تونی ببینی از صحبتها و بیانات مسئولین کشوری چون مقام معظم رهبری ، ریاست جمهور آقای احمدی نژاد ،مسئولین نظامی ایران  گرفته تا صحبتهای افراد دیگر چون  صحبتهای آیت الله جنتی  ،آیت الله ری شهری ،  نادر طالب زاده ، مهدی کلهر و... ، کاریکاتور های روزنامه کیهان ویا برنامه های تلویزیونی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران مثل فیلم و سریال ،کارتون و حتی برنامه های تولیدی شبکه های استانی ، اما شاید عکس العمل این سایت در برابر سخنان مسئولین کشوری که به کررات درباره این موضوع صحبت می کنند خیلی دور از ذهن نباشد.

اما در عین حال به برخی مواردی نیز بر می خوریم که جالب توجه است

یکی از این موارد که در بخش فایلهای ویدیویی قرار گرفته یکی از قسمت های اخبار 20:30 است که به انعکاس و بررسی برنامه آموزشی تلویزیونی که از یک شبکه عربستانی  درباره آموزش صحیح کتک زدن زن توسط شوهر و بررسی و تحلیل این خبر بود.

برای دیدن این فیلم باید به این لینک مراجعه کنید.

http://www.memritv.org/clip/en/0/0/0/0/0/0/1597.htm

 

البته اگه اینترنت پر سرعت ندارید فایل صوتی اون را می تونید از لینک پایین دانلود کنید حجمش هم فقط ۲۹۵ کیلو بایت بیشتر نیست. 

روی لینک پایین کلیک راست کرده و گزینه save target as را انتخاب کنید.

http://haghverdi.mahdi.googlepages.com/2030.mp3

/ 2 نظر / 19 بازدید
سیر بی سلوک

سلام عزیز. خسته نباشید. استفاده کردم. وقت کردی یه سر هم به ما بزن. چند روز پیش مطلب سیر بی سلوک به نام امام خمینی نه چون دیگران در فردا نیوز درج شده بود. می تونیم همدیگر رو لینک کنیم!چطوره؟

امین

بدترین کاری که شما کرده اید این است که از اصل خبر فاصله گرفته اید... اصل خبر در تصویرش است و نه در فایل صوتی که شما زحمت گذاشتن لینکش را کشیده اید. فکر نکنید سایت میمری که خودش آخر جمع آوری اخبار است می آید و از اخبار سوء، هدفدار و دست چندم 20:30 استفاده می کند.