مقاله گزارش تمایل به خونریزی در بازیهای ویدئویی حرف اول را می‌زند !

به گزارش خبرگزاری مهر، بر پایه این گزارش ها بیشترین علاقه خریداران درخصوص بازی های ویدئویی به بازی هایی باز می گردد که در آنها خونریزی و نبردهای مختلف به تصویر کشیده شده است.

در این میان کارشناسان بر این باورند که ظرفیت بالایی در کشورهایی نظیر هند و چین برای توسعه هر چه بیشتر بازار بازی های ویدئویی وجود دارد.

در همین خصوص مرکز معتبر Global Entertainment and Media Outlook در گزارش سال 2007 خود پیش بینی کرده است که در سال 2011، بازار بازی های ویدئویی این مطقه از جهان ارزش هنگفتی بالغ بر 8/18میلیارد دلار خواهد گذشت. در این میان کارشناسان نرخ رشد سالانه 10 درصد را برای این بازار در منطقه آسیا - پاسفیک درنظرگرفته اند و این درحالی است که این رقم برای کل بازارهای جهانی 1/9 درصد اعلام شده است.

در این میان بخش هایی همچون بازی های تلفن همراه، اشتراک بازی های اینترنتی، بازی های رایانه ای شخصی و کنسول های بازی بیشترین سهم را دارا هستند.

از سوی دیگر کارشناسان پیش بینی می کنند که بخش بازیهای دستی و کنسولی از 9/5 میلیارد دلار در سال 2006 به 9/7 میلیارد دلار در سال 2011 افزایش یابند که بیشترین جهش را در بخشهای مختلف بازی های ویدئویی خواهند داشت.

به گزارش مهر، بازی های اینترنتی نیز همزمان با افزایش پهن باندها، گسترش بیشتری خواهند یافت. پیش بینی شده است تا سال 2011، 62 میلیون مشترک بازیهای آنلاین هزینه ای بالغ بر 2/5 میلیارد دلار بپردازند و این درحالی است که این رقم در سال 2006 تنها 5/2میلیارد دلار بوده است.

کلید واژه یادداشت:بازی رایانه ای . بازی ویدیویی . تمایل به خونریزی . سود و فروش بازی های ویدیویی .

لینک خبر :http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=511974

/ 0 نظر / 18 بازدید