خودکشی نوجوان کره‌ای معتاد به بازی رایانه‌ای پس از قتل مادرش

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خواهر این متهم به قتل نوجوان ابتدا جسد مادر 43 ساله خود را روی تخت‌خوابش پیدا کرد و بعد متوجه برادرش شد که خود را از لوله گاز حلق‌آویز کرده بود.

دختر 12 ساله این خانواده به پلیس گزارش داده است که مادر و برادرش دائما بر سر اعتیاد برادر به بازی‌های رایانه‌ای با هم نزاع و اختلاف داشتند.

به گزارش روزنامه خلیج تایمز، بازرسان پلیس می‌گویند به نظر می‌رسد که پسر نوجوان به دلیل احساس گناه از قتل مادر خود را نیز کشته است.

به گفته پلیس، پیش از این نیز اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای در کره جنوبی قربانیانی داشته است.

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1656896

/ 2 نظر / 8 بازدید
پيوند سراي نقدنيوز

سلام هموطن عزيز با افتخار پيوند سراي نقدنيوز راه اندازي شد تا گامي ديگر جهت حمايت از فعالان حوزه سايبر برداشته شود. پيوند سراي نقدنيوز اين امكان را به شما مي دهد تا مطالب مندرج در سايت ها و وبلاگ ها و همچنين لينك هاي مورد علاقه خود را در سراسر فضاي سايبر به اشتراك بگذاريد تا مطالب شما بيشتر ديده شود. به اجتماع ما بپيونديد تا بتوانيد: * لينك مطالب وبلاگ خود يا هر سايت و وبلاگ ديگري را ارسال كنيد * به مطالب جذاب راي دهيد * گروه بسازيد و به گروه هاي ديگران بپيونديد * مطالب را تحت گروه ها با ديگران به اشتراك بگذاريد * لينك هاي جالب را در حساب كاربري خود ذخيره كنيد و براي هميشه نگه داريد * راي هاي خود را دنبال كنيد و نظرات ديگران را جويا شويد آموزش استفاده از پيوند سراي نقدنيوز : http://naghdnews.ir/news-analytics/news-analytics/6539-linkbox.html پيوند سراي نقدنيوز : http://naghdnews.ir/link http://naghdnews.ir/link [گل][گل][گل][گل]

حسين عمراني

سلام تا حالا اسم ميمه به گوشت خورده اگه خواستي تبادل لينك داشته باشيم يه ندا بده