سه میلیارد ساعت در هفته وقت برای بازی کردن ؟

او میگوید که بازی ها باعث عقب ماندگی کودکان نخواهد شد ، بلکه به آنها کمک میکند که در زندگی واقعی خود را پیدا کنند و قدرت زندگی کردن را داشته باشند .او میگوید هنگامی که گیمرها بازی میکنند به این معنی است که آنها از آن راضی هستند و بازی در زندگی آنها تاثیر گذاشته است . طبق اعلام او حدود 99درصد از گیمرهای مذکر تا سن متوسط 21 سالگی حدود 10,000 ساعت از زندگی خود را صرف بازی کردن میکنند ( در خانم ها حدود 94 درصد ) و سنین کمتر از 18 سال حداقل 5 روز در هفته بازی میکنند . خوب بنظر شما نکات مثبت این صرف زمان چیست ؟

کودکانی که بازی ها کامپیوتری را بهمراه والدین خود انجام میدهند ، احساسات قوی تر و رابطه ی بهتری را با پدر و مادر خود میتوانند ایجاد کنند و همچنین در مدرسه با افراد دیگر .
بازی هایی مانند Super Mario که بیشتر اجتماعی هستند به شما سه یا چهار برابر بیشتر کمک میکند تا احساس کمک کردن به دیگران را در خود بیابید .
7000 نفر برای یک آزمایش در رابطه با بازی هایی با سبک موسیقی در نظر گرفته شدند که اعلام شده حدود 67 درصد آنها بعد از بازی کردن بازی به موسیقی علاقمند شدند ، حدود 72 درصد از کسانی که در زندگی واقعی خود در بین این افراد با موسیقی سرکار دارند و شاید شغل اصلی آنها هم باشد با بازی کردن این بازی ها به موسیقی روی آوردند .
کسانی که در بازی های کامپیوتری بازی ای را بازی میکنند که در نقش یک فرد قهرمان و مردمی هستند ، بعد از انجام دو دقیقه از بازی برای یک روز احساس دلگرمی میکنند .
گیمرها دارای خواب هایی شفاف تر از بقیه هستند و این قابلیت را دارند تا بتوانند بر خواب خود مسلط شوند و یک خواب کاملا مثبت را ببینند .
این بود چکیده ای از صحبت های خانم Jane McGonigal .

http://www2.bazinama.com/news-archive/43-games-news/2108-1389-11-23-20-12-20.html

/ 0 نظر / 6 بازدید