بازتاب تولید بازی رایانه‌ای ضد صهیونیستی ازسوی بسیج در نشریه بلژیکی

به گزارش گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا، لو ویف روز جمعه،نوشت: یک روز پیش از مراسم سالانه روز قدس، سازمان بسیج دانش آموزی از تولید بازی کامپیوتری ضد صهیونیستی برای جوانان، خبر داد و افزود، این بازی پس از حمله کماندوهای رژیم صهیونیستی به کاروان حامل کمک‌های بشر دوستانه برای مردم غزه که موجی از محکومیت‌های بین‌المللی را در پی داشت، ساخته شده است.

این گزارش حاکی است: این بازی با نام حمله به کاروان آزادی حول ماجرای ‪۲‬ مرد جوان که از حمله نیروهای اسرائیلی به این کاروان فیلمی تهیه و آن را در یکی از کشتی‌های این کاروان، پنهان ساخته‌اند و نیز تلاش آنان برای یافتن فیلم و ارائه آن به رسانه‌های بین‌المللی ،شکل می‌گیرد.

این گزارش افزود:بازی دیگری که در این زمینه ساخته شده است، بازی لانه شیطان ‪ ۲‬نام دارد که هدف آن، معرفی صهیونیست جهانی اعلام شده است.

لو ویف به نقل از سردار محمد رضا جوکار مسئول بسیج دانش آموزی کشور، نوشت :جوانان باید ماهیت اصلی رژیم صهیونیستی را بشناسند و از آن جا که بازی های رایانه‌ای بسیار محبوب و مورد توجه هستند، تصمیم گرفته شد که این ‪۲‬ بازی، پیش از روز قدس رونمایی شوند.

این گزارش افزود، ایران امروز (جمعه) همانند هر سال و به مناست آخرین جمعه ماه رمضان، مراسم روز قدس را با برگزاری راهپیمایی در حمایت از فلسطینیان و علیه رژیم صهیونیستی که آن را به رسمیت نمی‌شناسد، برگزار می کند.

گفتنی است: در تولید بازی رایانه‌ای لانه شیطان ‪ ۲‬از آخرین نرم افزارها و فن آوری روز دنیا بهره گرفته شده است. ترکیب رنگی بکار رفته در این بازی نیز کمک می‌کند تا صحنه‌ها واقعی تر به نظر آیند. مسئولان تولید بازی حمله به کاروان آزادی نیز اعلام کرده‌اند که این بازی تنها در طول ‪ ۲۶‬روز طراحی و تولید شده است.

تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۱۲/۰۶/۸۹‬
اجتماعی. خارجی. ایران. بازی رایانه ای

http://www2.irna.ir/fa/news/view/menu-156/8906110242125558.htm

کلید واژه : بازی رایانه ای ضد صهیونیستی بسیج دانش آموزی ، جهاد مجازی ، بازی ویدیویی لانه شیطان ٢ ، بازی ضد اسرائیلی ، بازی کامپیوتری ضد صهیونیستی سپاه ، بازی رایانه ای حمله به کاروان آزادی ، جنگ مجازی ، جهاد مجازی ،

/ 0 نظر / 13 بازدید