نجات گروگانهای آمریکایی

متن فوق بخشی از معرفی بازی تحت عنوان (Iran Hostage Rescue) است که توسط شرکت کوماوار (kumawar)ساخته شده است .این شرکت عنوان می کند برای مشترکین خود این امکان را فراهم می کند تا تجربه کنند ماموریتهایی را که بر اساس حوادث بحرانی روز جهان است.بازیهای جدید این شرکت در مناطق مختلف جهان است مثلا بازی با عنوان Operation Anaconda در Shah-i-Kot valley افغانستان یا بازی هایی با عناوین Samarra Bank Heist, Part 1 یا Samarra Bank Heist, Part 2 یا Fallujah Police Station Raid که در عراق اتفاق می افتد و…

 در این بازی(Iran Hostage Rescue) شما در نقش نیروهای ویژه ای هستید که وظیفه تان نجات گروگانهای آمریکایی که در سفارتخانه آمریکا در تهران زندانی هستند .این بازی به مناسبت فرا رسیدن بیست و پنجمین سالگرد این حادثه به بازار عرضه شده است .

 این شرکت اعلام کرده برای ساخت این بازی از اسناد رسمی و نیز فیلم ویدیویی مصاحبه با آنتونیو مندز (Antonio Mendez)از مسولان سابق سازمان سیا (CIA)ساخته شده است.

این شرکت در معرفی این بازی می گوید :

ما راجع به فاجعه اتفاق افتاده در کویر مطلع هستیم ماموریتی رهایی که گروگانهای آمریکایی را آزاد بکند اما یک هلی کوپتر به صورت اشتباه به سمت (c-130) رفته و با آن برخورد می کند.

But what was the plan?

اما نقشه چه چیزی بود ؟

شما پس از پیاده شدن در کویربه وسیله کامیون به تهران منتقل می شوید وپس ازدرگیری با ایرانی ها ونجات گروگانها آنها را به یک استادیوم در آن نزدیکی برده آنجا هلی کوپترهای آمریکایی به کمک شما خواهند آمد.

این شرکت در معرفی نیروی دلتا می گوید :

نیروی ویژه ایست که در سال 1977 در ارتش آمریکا بر اساس مدل انگلیسی آن با نام(SAS) تاسیس شدآنها نیروهایی هستند که در همه شرایط جوی قادر به جنگیدن هستند….

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

 

 

مهدی حق وردی طاقانکی

کلید واژه :بازی رایانه ای ،بازی کامپیوتری ، بازی رایانه ای  (Iran Hostage Rescue)، شرکت کوماوار (kumawar) ، گروگانهای آمریکایی ، سفارتخانه آمریکا ، نیروی دلتا

نظر شما درباره این مطلب چیست؟!

/ 0 نظر / 65 بازدید